Bacaklarıma epilasyon yaptıktan sonra oluşan kaşıntı

Konusu 'Bir bilene sorun !' forumundadır ve merwush tarafından 11 Haziran 2009 başlatılmıştır.

    11 Haziran 2009
    Konu Sahibi : merwush
  1. merwush

    merwush Aktif Üye Üye

    Katılım:
    6 Nisan 2009
    Mesajlar:
    330
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben bacaklarımı ağdayla yada epilasyon aletiyle aldıktan sonra yaklaşık 4-5 gün sonra kaşınmaya başlıyo sanırım tüyler yavaş yavaş çıktığı için ama öyle bir kaşıntı ki anlatamam törpüyle veya şişe kapağıyla falan doktora gittim krem verdi ama pek br işe yaramadı...yardımınıza ihtiyacım var kızlar senağlama
     
  2. 11 Haziran 2009
    Konu Sahibi : merwush
  3. decemBer

    decemBer Popüler Üye Pro Üye

    Katılım:
    18 Ağustos 2007
    Mesajlar:
    4.490
    Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153
    limon sür bacım. cosss diye yandıktan sora zor kaşınır oralar bi daha sositososito
     
  4. 11 Haziran 2009
    Konu Sahibi : merwush
  5. YBBY

    YBBY Aktif Üye Üye

    Katılım:
    7 Haziran 2009
    Mesajlar:
    28
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim ayni kasinti bendede oluyordu ben ilk zamanlar epilasyon aletiyle aliyordum bacaklarimi cok kötü kasiniyordu senin ne cektigini anliyorum, ve killarda derinin altindan büyümeye basliyordu. doktora gittim bi krem verdi cok iyi geldi kasintiyi gecirdi ama o krem badana boyasi gibi birseydi onu kullanmak yerine epilasyon aletini biraktim agdayla almaya basladim simdi ne kasintim kaldi ne bise. bana makine alerji yapti kisacasi
     
  6. 13 Haziran 2009
    Konu Sahibi : merwush
  7. merwush

    merwush Aktif Üye Üye

    Katılım:
    6 Nisan 2009
    Mesajlar:
    330
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bana ağdada yapıyo sir ağda da ne yapıcam inan bilmiyorum yaa...senağlama
     
    Son düzenleme: 13 Haziran 2009
  8. 14 Haziran 2009
    Konu Sahibi : merwush
  9. merwush

    merwush Aktif Üye Üye

    Katılım:
    6 Nisan 2009
    Mesajlar:
    330
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    onu da denedim canım ya yine aynı
     
  10. 14 Haziran 2009
    Konu Sahibi : merwush
  11. tatlxixrxuxya

    tatlxixrxuxya NEFESİMSİN Üye

    Katılım:
    1 Ağustos 2008
    Mesajlar:
    8.107
    Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bence sen yine doktora git...verdiği kremin işe yaramadığını söyle..başka ilaç krem verir...
     
  12. 20 Haziran 2009
    Konu Sahibi : merwush
  13. AnnemBirMelek

    AnnemBirMelek Popüler Üye Üye

    Katılım:
    13 Ekim 2008
    Mesajlar:
    2.341
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benımde epilasyon aletiyle aldığımda daha çok kaşıntı yapıyordu.şimdi ağdayla aldırıyorum okadar çok olmuyor arada çıkmaya başlarken kaşınıyor.çözümmü bende bulamadım. :sinifsinif:
     
  14. 18 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : merwush
  15. gerbera01

    gerbera01 Aktif Üye Üye

    Katılım:
    1 Ağustos 2009
    Mesajlar:
    10
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kremle filan olacak iş değil aynı sorun bendede var yıllardır çekiyorum...dahili bir durum tahlil yaptır.
     
  16. 18 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : merwush
  17. fenomen

    fenomen HEY MAŞALLAAAHHHH!!!!!!!! Üye

    Katılım:
    13 Şubat 2009
    Mesajlar:
    785
    Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bendede war o sorun kızlarr yaaaa hatta onun yüzünden izler oldu bacağımda yaaaa çarşamba pazarı gibi bacağım vala bacağımı alasım gelmio yani sırf bu sebepten :KK43:
     
  18. 7 Eylül 2009
    Konu Sahibi : merwush
  19. kara.leke

    kara.leke zaman herşeyin ilacı ... Üye

    Katılım:
    2 Eylül 2009
    Mesajlar:
    439
    Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    aynı sorun bendede vardı yaklaşık 1 yıl sadece jilet ile aldım kıl köklerindeki sorundan olabilir demişti doktor şuan ağda ya geri döndüm sorun yok öyle yap