Bacaklarına ''İğneli Epilasyon'' yaptırdığına pişman olanlar kulübü

Konusu 'İğneli Epilasyon' forumundadır ve simurg_ tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Eylül 2009
    Konu Sahibi : simurg_
  1. simurg_

simurg_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar,
    6 ay önce bacaklarıma iğneliye başladım ama çok pişman olduğumu söylemem gerek... bayan uzman zaten sadece iğneli epilasyon yapıyor ama iğneli o kadar çok zaman alıyor ve o kadar çok pahalıya mal oluyor ki! 6 ayda nerdeyse 2 milyara yakın para harcadım-ki dakikasına 1 tlden az veriyorum- ve tüyler azalmasına rağmen hala baya var gibi, üstelik kıl batıkları hala aynı duruyor oysa ben epilasyona bu yüzden başlamıştım:KK43:(

artık pes ettim ya lazere gidecem gibi, nd:yag lazer önerenler var, alexandr önerenler...beyaz tenli ve koyu kıl yapısına sahip biriyim, burda, şehirdeki en iyi lazer merkezindeki bayanla görüştüğümde, kılların incelmesi sorun değil ona göre makine kullanırız dedi ama ben gidip gitmemekte terdeddütlüyüm...

öte yandan iğneliye gitmekten, acı çekmekten ve su gibi para harcamaktan da yoruldum:bbo:
    ne önerirsniz?

Son düzenleme: 2 Eylül 2009
  2. 2 Eylül 2009
  3. simurg_

simurg_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bana kimse yardım etmeyeck mi kafam çok karışıkk :uhm:

4. 2 Eylül 2009
  5. anobis

anobis deli kıs :) Üye

Beğenildi:
    147
    Ödül Puanları:
    113
    lazere git bence ben gittim mutluyum. iğneli olarak yüzümde uygulatmıştım pişman oldum.

6. 3 Eylül 2009
  7. aysepilasyon

aysepilasyon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ne diyebilirimki...çok kısa süreli eğitimlerle ben bu işi beceririm diyerek kısa yoldan gelir sağlamayı amaçlayan ama insanların sağlığı ile oynayan bu arada aslında çok daha verimli olan iğneli epilasyon yönteminin insanların nazarında itibarını beş paralık edenlere sadece kızmıyor onlardan nefret ediyorum.

8. 3 Eylül 2009
  9. simurg_

simurg_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    aslında çok büyük umutlarla başlamıştım iğneliye , ama bilmiorum:KK43:( sonuç koca bir hüsran gibi. benim gibi seanslara düzenli giden ve paranın en son sorun olacağı kişiyi bile bıktırdılar... o yüzden istemeye istemeye lazeri düşünüyorum ki iğnelide bu kadar emek harcadıktan sonra lazere gitmek bana gerçekten çok koyuyor:KK43:(

10. 3 Eylül 2009
  11. angelnr*

angelnr* Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    108
    Kötü olmuş yaa iğneli hep kesin sonuçtur, şanssızlık sanırım :KK43: Keşke sonuç alamadığınızı görünce değiştirseydiniz yaptırdığınız kişiyi. Yine de geç değil uzmanını bulursanız kolayca hallolur kalanlarda aslında. Ama uzman bulmak zor işte birinden duymadıkça, iğneli yapan birilerine ulaşmak zor oluyo.

12. 4 Eylül 2009
  13. simurg_

simurg_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    yok yaf..pes ettim...kıllar biraz uzasın lazere gidecem...büyük bölgelerde iğneli çalışmak bilmiyorum...iyi yürek ister!

14. 8 Eylül 2009
  15. sevdacan83

sevdacan83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim bacaklarım epilasyon makinesi kullanmaktan kıl dönmesi dolmuştu.sonra iğneli epilasyona başladım sonuç aldım ama çok pahalı ve acılı oldu bende bıraktım

16. 8 Eylül 2009
  17. aysepilasyon

aysepilasyon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar kusura bakmayın ama çok pahalı oldu derken nasıl bir karşılaştırma yaptığınızı anlamakta zorluk çekiyorum. Ya piyasa da gerçekten bu mesleği değil dolandırıcılık mesleğini seçenlerin sayısı oldukça fazla ya da siz tam bir hesap yapmadan konuşuyorsunuz. Bakın lazer epilasyona 10 milyara yakın para sarfedip hala netice elde edemeyerek bana müraacat eden ve netice aldıktan sonra (ki bana verdiği ücret lazerle mukayese bile edilemez) gittiği lazer epilasyon merkezi ile mahkemelik olan bayan arkadaşlar tanıdım lütfen haksızlık etmeyin.

18. 13 Eylül 2009
  19. sevval888888

sevval888888 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kıl dönmesi problemi bende de vardı lazere başladım 4 seansım bitti şu an toplasan iki bacakta anca 5-6 tane dönük kıl var ..onlarda 1 seans sonra tamamen gider zaten...yani ben bilmeme ama ben lazerden çok memnunum..bu iş kişiden kişiye değişiyor ..benim şu an bacaklarım gayet pürüssüz :lepi:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.