Bacaklarını İnceltmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve tripolog tarafından 25 Şubat 2007 başlatılmıştır.

25 Şubat 2007
    Konu Sahibi : tripolog
  1. tripolog

tripolog Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar benim bacaklarım genlerden de gelen bi etki çok kalın ve kilo alınca da direkt bacaklardan alıyorum şu bacakları inceltmenin bir yolu yok mu? özellikle alt bacakları?:uhm: ya bende etek giymek istiyorum dizüstü :çok üzgünüm: :uhm:

2. 25 Şubat 2007
  3. tripolog

tripolog Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çaresini bulamıycam değil mi?:çok üzgünüm:

4. 25 Şubat 2007
  5. CaRMiN

CaRMiN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    canım herkes aynı şeyi söylüyo maalesef bende söylicem..
    SPOR YAPMAN LAZIM!!!
    He sporda yapıyorum zayıflayamıyorum diyosan, bu Loreal'in bi inceltici kremi var.. Onun üst bacakları iy bir şekilde incelttiğini duydum.. Alt bacaklarada yararmı bilmiyorum...

6. 25 Şubat 2007
  7. tripolog

tripolog Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ooff of! neden baba tarafına çekmişim ki:çok üzgünüm: neyse carmincim sağol tavsiyen için onu da denerim evde bi çok selülit kremi var zaten ama pek etkisi bulunmuyo zanırım insan genlerine razı gelmeli

8. 26 Şubat 2007
  9. ece_kaan

ece_kaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    loreal çok işe yaramıyo selülitte şu kut gölü tuzu iyi oluyo komşum denedi

10. 3 Mart 2007
  11. siluet

siluet Guest

aynı sorun benimde baldır bölgemde var.bacaklarının o bölgesine krem sür ve streçle sararak spor,yürüyüş ya da ev işleri yap.ben deniyorum .azda olsa işe yarıyor.:1yes2:

12. 3 Mart 2007
  13. spor kaslandırıyo kalın bacakları ya :KK43: boğazdan kesmeden olmuyo sanırım,onu da ben yapamıyorum :KK43:( zaten az yiyorum,öliim mi açlıktan :KK43: benimkiler çok kalın değil,barışma yolunu seçtim o yüzden

14. 3 Mart 2007
  15. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    Barbara Bort Crema Modellante Corpo Anticellulite İzmirdeki fiyatı şuanda tüm Halay parfümerilerde 39,90 Ytl iki haftalığına kampanya yapmışlar son bir hafta ona göre ürünü sürünce kızarıklık ve yanma oluyor yanma 2. sürüşten sonra anlaşılmıyor ama her sürüşte yaşanan kızarıklıklar bittimi artık yağlarınız azalmış yada yok olmuş demektir. istediğiniz her bölgeye sürülüyor. gebeler göbeklerine emzirenler göğüslerine sürmesin. hemen hemen her parfümeride olması lazım. etkisini en az iki sürüşte gösteriyor. bende pazartesiden bu yana mide kısmımda 2 cm göbek bölgemde 3 cm civarında incelme oldu. bacaklarımda 1 cm inceldi çünkü ona 2 klere sürdüm. diğer bölgeler daha önemli çünkü :) arayıpta bulamayan olur ise ürün+kargo gönderebilirim. bu fiyat 10 marta kadar ona göre !!!!!!!!

16. 3 Mart 2007
  17. CaRMiN

CaRMiN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    :sm_cool: :sm_cool: :çiçek: TEŞEKKÜÜÜRRLEEEERRRRR!!!!!

acaba basenlerimide inceltirmiii :uhm:

18. 3 Mart 2007
  19. canım sağlık bakanlığından onaylı di mi? yağlardan kurtulalım derken cildimize bişe olmasın :) güvenliyse ben de bi bakiim burda var mı