bacaklarının kalınlığından şikayetçi olanlar...buyrun birşeyler yapalım.

Konusu 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' forumundadır ve kadifegul tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Mart 2010
    Konu Sahibi : kadifegul
  1. kadifegul

kadifegul tatlı kızıma kavuştum... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar;
    kilo vermek denilice ilk akla gelen göbek eritmek olur. benim göbektende büyük bir sorunum var bacaklarım. göbeğim mekikle falan çok üzerinde durduğumda yola giriyor eriyor, onun için birşeyler yaptığımda sonuç alabiliyorum. ama şu bacaklarımmafoldumben
    ne yaparsam yapim toparlanmıyor . zayıflayınca biraz incelme oluyor sporla falan ama istediğim gibi değil. pantolon almak bir işkence, beli bol geliyor üst bacak kısmı daracık hatta bazen dar kesim olunca bacaktan yukarı çıkmıyor. tabi birde
    çok şekilsiz. guclubacismile sanki etler yağlar bacağımla bir bütün değil bacağıma sonradan yapıştırılmış gibi yanlara sarkık duruyorlar ve özellikle bacak arasında kalan kısım bıngıl bıngıl.
    ası benim gibi bacakları kalın olanlar toplu durmayıp şekilsiz olanlar varsa aranızda. hadi hep beraber bu konuda;
    -bildiklerimizi paylaşalım
    -paylaştıklarımızı uygulayalım,
    -uyguladığımızda bir sonuç alıp alamadığımızı yazalım...

2. 24 Mart 2010
  3. as_narcicegim

as_narcicegim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    182
    Ödül Puanları:
    113
    Canım ben de aynı dertten müzdaribim.ınceltici ve selülit giderici kremler üzerinde biraz araştırma yaptım.ıki tane aklımda var onları denicem sonuç alırsam gelişmeleri burdan yazarım.Kullananlar çok memnun ama bazen bünyeden bünyeye değişiyor sanırım pek inanmasam da her yolu deniyorum işte:)Biri safron gold gel diğeri gold shape extra plus sende bi bak istersen.Sitedekiler innov esteden de memnun kalmış bi 5 kutuda ondan bitirsem anca :))

4. 1 Nisan 2010
  5. sirm6n

sirm6n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bıngıldayan bacak içinden nefret ediyorum,bacak hareketleri de yapıyorum ama bir türlü incelmiyor şu bacaklarım ne olacak benim halim:çok üzgünüm:

6. 1 Nisan 2010
  7. _seLinN_

_seLinN_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bn biberiye yağı sürdüm streçle sardım dha dün denedm htta 2 cm incelme gördüm dne istersen

8. 2 Nisan 2010
  9. kayrass

kayrass Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peki bu biberiye yağını sürüp ne kadar bekleticez??? masaj yaptıktan sonramı steçle sarıcaz ???

10. 3 Nisan 2010
  11. wild_blonde

wild_blonde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    bende bacagımdan sıkeyetcıyım ınanaırmısısz 49 kıloyum ya ama bacagımı gorsenız sankı bana aıt degıllersırnaşık şey nıvea ınceltıcı krem yanında Q10 sıkılastırıcı kullanıyom gelışmelerı yazarım. artık bı care bulalaım ya belım ınce su dar paca kotlar fıtık edıyo benı..opuyorumnanaktan

12. 3 Nisan 2010
  13. wild_blonde

wild_blonde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    selın sen nasıl 2 cm ıncelttın ya emınmısın alt bacagınımı.benım nıvea ıncaltıcı bıle 20 gun oldu 1 cm ınceltmedı.kılo vermıs olmayasın dıyet fılan

14. 28 Nisan 2010
  15. incibengu

incibengu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben bazen liposakşın düşünüyorum o derece çünkü çok yavaş ilerleme kaydediyorum
    ama biberiye yağı çok etkili, pilates bir de çok iyi, bir de sağlıklı beslenme (bir yıldır uğraşıyorum bu arada)

16. 28 Nisan 2010
  17. Queen.

Queen. Rüzgâr.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biberiye yağını göbeğinde kullanıp sınuç alanları duydum göbekte yarıyosa bacakta da yarar bende deniycem.

18. 29 Nisan 2010
  19. _seLinN_

_seLinN_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bna sormussun ama daha yeni görüyorm ksura bkma ben biberiye yağı sürdüm gece ytarken streçledim sbahda keseleyrek yıkadım 5 cm incelme oldu ama üşengeçliğimden bıraktım malesef

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.