Bacaklarm srtyo sonra piik oluyor:(

Konusu 'Bir bilene sorun !' forumundadır ve esiraa tarafından 12 Eylül 2009 başlatılmıştır.

12 Eylül 2009
    Konu Sahibi : esiraa
  1. esiraa

esiraa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bacaklarım kalın olduğu için sürtüyor.pantolonla bişey olmuyor ama etek giyince mutlaka tayt giymem gerekiyor:KK43:hadi etekle yine sorun değil ama tatilde çok zor oluyor sanki bütün kilo bacaklara toplanmış:)pudranın etkisi 5dk yürümeye başlayınca geçiyor hemen sürtünmeden dolayı terliyor işte bildiğiniz bişeyler varmı?

2. 24 Ekim 2009
  3. melly_mell

melly_mell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    173
    Ödül Puanları:
    93
    yaa ben de son zamanlarda kilo aldım biraz bende de olmaya başladı bu :KK43: tayt boxer giyiyorum eteğin altına çok rahatsız olursam da çözüm nedir bilmem =) sebep olan aldığım kiloları verip de kurtulmam lazım :kedi:

4. 27 Nisan 2010
  5. buyukotcanavari

buyukotcanavari Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla ben bronzlaştırıcı güneş yağı sıkıyorum yağ olunca etkisi biraz daha uzun sürüyo ama yine de az da olsa pişik oluyo.yapcak bişey yok.çok kısa etek giymediğin sürece bi külotlu çorabı kesip şort gibi giyebilirsin belki.denemedim ama..

6. 29 Nisan 2010
  7. Akitra

Akitra kelebekk εїз Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ayy cnm yaa :teselli:
    yaz değilde diğer zamnlarda korse giyebilirsin
    bacaklardan baslayıp bele kadar cıkan korselerden
    o bacaklarını biraz toplar belki sürtünmeyi önleyebilir

8. 7 Haziran 2010
  9. 3thereexxx

3thereexxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bepanten midir nedir o kremi sür gecer yiğenimde de olmustu pişik hemen geçiriyor

10. 7 Haziran 2010
  11. hureyremir

hureyremir ılk sen son sen... Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    113
    bende de iki gün önce olmuştu malesef :KK43: önce bebek pudrası sonra bepanten sürdüm bir kaç saat sonra geçti aıcısı falan çok şükür.

12. 23 Haziran 2011
  13. ycam

ycam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    geçen sene sıcak havalarda sürtünmeden dolayı pişik olmuştum, o bölgeye ağda yaptırınca simsiyah leke gibi olmuştu. sürekli sürtünme terleme acı kullanmadığım pudra vs kalmadı koltuk altına sürülen rolonları bile sürdüm bacak arama, tek çözüm tayt giyinmek çünkü külotlu çorap bile yakıyor naylon olduğu için :KK43:(((

14. 24 Haziran 2011
  15. kamos

kamos Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canm taytda külotlu çorap gibi rahatsz etmez mi

16. 26 Haziran 2011
  17. morfin

morfin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    tabiki tayt, bepantene ve pudra iyi gelir ama, bence orayı uzun vadede toparlamak lazım, en basitinden sandalyeye oturun iki dizin arasına küçük yastık koyun sıkıp bırakın, hergün yapın, ilk zamanlar az sonra sayıyı arttırın.

18. 6 Temmuz 2011
  19. gsm_lee

gsm_lee Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    138
    Ödül Puanları:
    153
    benimde oluyor aynı şey zayıfkende oluyordu çok bitişik başarklarım birbirlerine sürtünerek yürüdüğümden oluyor yazın sıcağında ben o yüzden kısa penye taylar aldım kısa etek giymiyorum ama elbise vs giyerken o taytları giyiyorum ve çamaşır satan yerden böyle penye değilde korse kumaşından paçalı don gibi boxerin uzun kısa şort tarzında 10 liraya bir ürün aldım oda çok güzel sımsıkı sarıyor penye şort giydikçe bollaşabiliyor o tarz bi tayt alabilirsiniz naylonda değil çok rahat
    bu olayın başka çözümü yok ne yazık ki zayıflamak zayıf olsaanızda bende oludugu gibi bitişik yürümekten oluyor mecbur hep tayt şort giyeceğiz