Bacaklarmn yanlar! Yardm :(

Konusu 'Bacak Bakımı' forumundadır ve Lullaby tarafından 26 Eylül 2009 başlatılmıştır.

26 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Lullaby
  1. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar çok dertliyim ya bana bi çare.. vücudumun şeklinden genel olarak memnunum brz basenliyim evet ama rahatsız edicek bi şekilde değil çıkık popoluyum brz ama seviyorum bunu :p neyse sorunuma gelince benim bacaklarımın yanlarında böle şovalye şalvarı gibi çıkıntılar oluştu ya yıllar içersinde diğer her yerimden memnunum ama naapsam bunları eritemiorum çok bölgesel bi yer tam oraya etki eden bi hareket vs bişi bulmaya çalışıorum belki bileniniz wardır Türk kadınlarında çok sık görüorum bu bacak yanlarını. yalnız şöle bişi var vücudumun diğer yerlerinden memnun olduğum için sadece bu bölgeyi incelticek bişi istiorum diğer yerlerin incelmesini istemiorum :eek:
    hadi kızlar bana bi yardım edin bıktım bunlardan artk ben yaaaa :KK43:

offf bakın fotomu koydum nası kötü çıkıo bacaklarımın yanlarından :KK43:

Ekli Dosyalar:

• $aaa.JPG
      $aaa.JPG
      Dosya Boyutu:
      9,8 KB
      Görüntüleme:
      165
  2. 26 Eylül 2009
  3. CisimCik

CisimCik Depresif CisimCik Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zamanla sarmış biraz en iyisi yürüyüş, o bölgeyi yağla streçle yürüyüşe çık.. kas yap toparlar.
    kesin bi çözümü olsa çoooktan yapardık :kedi:
    birde oralara eritmek için duvara vuruyorlar ama hiç denemedim kaydirigubbakcemile3
    dış bacak hareketleri de yapabilirsin. :ecrin_bebek:

4. 26 Eylül 2009
  5. canım yürüyüş yap spor yap bol basen ve bacakları çalıştırıcı hareketler yap umarım düzelir tatlım

6. 26 Eylül 2009
  7. elvaven

elvaven Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    113
    aynı benim bacağım canım ayyyyyyyynı birebir nerdeyse :KK70: ben süt beyazıyım sadece.daha da kötü görünüyo o yuzden. kaç kilo verdim kurtulamadım oralardan ve kollarımın üstündeki kalınlıktan.

8. 26 Eylül 2009
  9. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    tmm cnm streç olayı iyi fikir denicem bakalım çok saol önerilerin için yerimseniben

ewt cnm oraya hayli yüklenmem gerek tüm vücudu çalıştıran sporlar yetmio oraları düzeltmeye haklısın CADIARZU

cnm ben de süt beyazıyım aslında ama bu yazın çekilmiş fotom plajda ondan bronzum sırnaşık şey

ewt ya naparsan yap oralar çok zor gidio bi de diğer yerlere de yüklenirsem öteki taraflarım da ericek oralar yine kendini belli etcek die korkuorm ondan şu eski türk filmlerindeki kadınların televizyon izlerken yan yatıp bacaklarını makas gibi açıp kapattıkları hareket var ya :roflol: ondan yapıorm ama yine de tam etki etmio ya bi de işin garibi bi bacağımın orası daha az bi bacağımın daha çok delikafadulden ne garibim yaaaaaa kafamçokkarıştı

10. 26 Eylül 2009
  11. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.558
    Ödül Puanları:
    163
    bacaktan kilo vermek zor pilatis dene bacak hareketlerini ya da etek giy belli olmaz sanırım

12. 28 Eylül 2009
  13. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ewt cnm etekle belli olmuo. ztn btn yaz etekle geçiştirdim ama şimdi hastanede pantolon giymek zorundaym ondan kotlarla fln çıkıo yanlar çok çirkin duruo ya. bedenimi de deiştirio üstelik

14. 28 Eylül 2009
  15. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.096
    Ödül Puanları:
    238
    şövalye şalvarı nasıl bir benzetmedir yaa,bayıldım süpersinkaydirigubbakcemile3benim de bacaklarım çırpı gibi,hoş kendim de öyleyim ama kilo alamıyorum.boyum 172,kilom 56.aslında ben memnunum fiziğimden ama millet kilo al diye tutturunca canım sıkılıyor.bacaklarımı kalınlaştırabilmek istiyorum biraz:a015:

16. 28 Eylül 2009
  17. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hehe saol cnm napalım böle enteresanlaştırıo bu güzellik işleri işte sırnaşık şey
    walla cnm kilo almak kolay. sen çok hareketlisindir die tahmn ediorum. ben geçen sene çok sınawım wardı btn kış ewde oturup ders çlştım annemler de saolsunlar saat başı bişi getirdiler bana=) sonra sonuç bu :KK70: sen hareketi brz azalt brz daa kalorili besinler ye ama arada spor yap yine de düzgün olsun bacakların kalınlaşır snn de ben de bu halin mi yoksa zapzayıf bacaklı halin mi deseler bu halim derim çok zayıf bacak ilkokul çocuğu gibi duruo bence brz seksapel katmalı bayana bacak dediğin:roflol:

18. 30 Eylül 2009
  19. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.096
    Ödül Puanları:
    238
    doc tatlım valla bilemiyorum ki hareketi azaltsam kilo alır mıyım,ben ömrümde hiç kilo almadım ki,annemin karnından bile böyle çıkmış olabilirimdelikafaduldençünküm lisede giydiğim pantolonları giyiyorum(7-8 senelik) inan boyu da bedeni de nerdeyse tam oluyor,biraccık sıkıyor sadece.yani sanırım ben ergenliğe girdiğimde afedersin böyle zört diye bi boy atıp bi kilo almışım,yüzyıllardır aynı haldeyim.o yüzden ne kilo alacağıma ne de bacaklarımın kalınlaşacağına pek inanamıyorum malesef-tatlicadiarzu-