Baclar yardm edin ldrcam....

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve braest tarafından 29 Nisan 2009 başlatılmıştır.

29 Nisan 2009
    Konu Sahibi : braest
  1. braest

braest Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bacılarım benim saçlarım ince telli çabuk yağlana bişeydi ama hayalimde hep gür kabarık kıvırcık olacağım die bi ses beni yanlış yollara saptırdı. mesela giitim saçıma perma denilen iğrenç bişi yaptırdım kuaför denilen ......... yanlış şeyler yaptığı için saçım döküle döküle başımda saç kalmadı ki ben neler yaptım düzenli olarak yıkadım gereken şekillendiricileri tarağını falanı filanını aldım doldurdum ya inanamassınız o nasıl bi dökülmekti öle offfffffff neyse ben hergece salya sümük ağla bakalım ağla ben ne yapcam kel kalcam die çok korktum hiç ama hiç uyuyamıordum sonra nişan saçımı yaptırdığım yere giittim.şaçlarımı kazıttırmak istiorum dedim okdar bi gözüm döndi orda çalışan çocuklar yok ya ne kazıtması biz bu saçı kurtarırırız sen bize bırak dediler mucize die buna diolar heralde sonra o merinos saçlarımı düzleştirdiler neyse sevinçliyim her ne olursa olsun kafamda resmen saç kalmamış o derece kötüydü daha sonra yanıklarınıda temizlediler.neyse ben 3 aya yakın kedi tüyü saçlarımla dolaştım sonra biraz kendine geldikçe uçlardaki yanıklar burdatım diolardı.gittim saçımın kurtaran kuaföre saçlarımı sarıya boyattım neyse şimdi 4 aya yakın bi süredir kullanıorum ama bukadar işlem görmüş saçımı her ay uçlarında aldırmak zorunda kaldığım için sürekli katlı kullanıorum ama çok cansız ne yapsamda aynaya baktığımda kendimi mutsuz hissediorum hiç bi şekil veremiorum düzleştiricim var kullanırsam daha kötü olacak die elimi bile süremiorum hal böle olunca giitim tabaklı saç kurutma makinası aldım hani böle saçları dalgalandıran tabak gibi bi aleti var oda dalga yerine saçlarımı hacim veren köpükle yaptığım halde diken diken yaptı hala çok yağlı tepeme yapışıolar yaaaaaaaaa bacılar allah rızası için bana yardım edin ne yapabilirim ben bu saçı nasıl kullancam ne yapmam lazım ne tür şeyler kullanıyım bu ara bioblasın serisini kullanıorum şekillendiriciside dahil olmak üzere pratik çözümlerle beni hayata takrar döndürün lütfen aynaya baktığımda gülmek istiorum sizleri çok seviyorum şimdiden çokkkkkkkkkkk tşk edrimmmm:

2. 30 Nisan 2009
  3. braest

braest Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    niye kimse bişi yazmıo bu konuda kimsenin bana yardımcı olmaması beni çok üzdü senağlama

4. 30 Nisan 2009
  5. naughty_girl

naughty_girl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yaa canım çok üzüldüm anlıyorum seni ama tam şuan nsl saçın ben anlayamadım. Bi doktora başvursan onlar ilaç filan bitkisel bişelerle belki düzeltebilirler saçını kuaförler yinede kozmetik kullanıyolar oralara boşa para verme derim umarım herşey istediğin gibi olur kendini üzme olurmu düzelir mutlaka.

6. 30 Nisan 2009
  7. braest

braest Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim ya çok ama çok tşk edrim önerinden önce ilk sen yazdığın için sana minnettarım.canım şuan saçlarım pek iyi sayılmaz yeni yeni kendine gelio.doktora gitmedim çünkü aklıma gelmedi ama ilk işim senin de dediğin gibi düzelmez ve uzamazsa doktora gidicem çok mutsuzum ama idare ediorum işte sçsalkisalkisalkis

8. 1 Mayıs 2009
  9. pln=)

pln=) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saçların şeklini görmeden bişey diyemem ama doktora git bi bencede

10. 1 Mayıs 2009
  11. DestinaOzge

DestinaOzge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya inan çok üzüldüm ama sakın moralini bozma saç senin kökü sende biraz sabret. benim bi arkdaşımında başına geldi gitti kısacık kestirdi hergün badem yağı sürdü yıkadı. o kısa hali için gitti renk renk saç bantları aldı her kıyafeti için yada ince taçlar uzayana kadar onları kullandı aslında güzel oldu bence. saçları uzayana kadar ne fön ne düzleştirici ne jole kullandı. kendi haline bıraktı şimdi bir sene oldu ve şaçları öyle güzel oldu ki kendi renginde ve parlıyor ve çok gürleşti.
    şimdi bence saç diplerinde bi problem yoksa sende git kısacık kestir çünkü şaçların çok işlem görmüş bunların üstüne bide sarıya boyatmışsın saçların güçlenmez bu haliyle. sen yeni saçlarını bekle uzaması için. umarın yardımcı olabirmisimdir. sevgiler...

12. 1 Mayıs 2009
  13. braest

braest Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim çok tşk edrim saçlarımı kestiremem bebeğim ya yani çok az diplerde biraz açılmalar var kullanam ama bugün ilk işim renkli bantlar bakmak olacak ve badem yağınıda kesin alıcam çok tşk edrim canlarım benimalkisalkisalkis

14. 1 Mayıs 2009
  15. braest

braest Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım saçlarımın şekli çok az toplasan toplanmıo salsan kedi tüyü gibi bişi elimden geldikçe kk bayanlarının tavsiyelerini yapıorum bide düzenli olarak kestiriorum hemen hemen kulak hizamda amma katlı olduğu için iğrenç gelio umarım gözünde canlandırman yardımcı olmuştur tşk edrim canım a.s.

16. 20 Mayıs 2009
  17. braest

braest Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaşlar başka tavsiye edebileceğiniz bişiler yok mu:?:enbuyukkk:

18. 20 Mayıs 2009
  19. ezgi35

ezgi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bademyağı önermişler ama saçlarınız çabuk yağlanıyormuş bu yağlandırmayı hızlandırabilir cünkü bademyağı kuru saçları canlandırmaya iyi gelir diye biliyorum ben.
    şimdi öncelikle doktora gitmeni ben de öneriyorum çünkü o permanın saç derinde yaptığı etkiyi bir dermatolog anlayabilir diye düşünüyorum. saç dökülmesinin okadar cok nedeni var ki tabi biz suan perma olduğunu düşünüyoruz ama. bunun dışında ufak bir tavsiyem saç derine düzenli olarak masaj yapman günde 5 dk yeter kan dolaşımını hızlandıracağı için canlanmasını sağlayabilir. parmak uçlarınla tırnaklarınla değil ama hafif hafif.
    ve ennn önemlisiiiii sakın üzme canını olur mu