badem ve hint yagının kirpiklere zararı...

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve tu.a.na tarafından 16 Şubat 2010 başlatılmıştır.

16 Şubat 2010
    Konu Sahibi : tu.a.na
  1. tu.a.na

tu.a.na Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar.sizlerden bırsey ogrenmek ıstıyorum.kirpiklerım pek gür degl.badem yagıyla hınt yagını karıstrıp kullanana arkadaslar varmış.aklıma yattı benmde fakat bi zararı olurmu acaba onu merak edıyorum?yorumlarınız ıcın smdıden tesekkur ederım

2. 17 Şubat 2010
  3. edasu

edasu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    Göze kaçtığı zaman bayağı gözü yakıyor.Ben 15 gün kullandım bu karışımı ve kirpiklerime hiçbir faydası olmadı.

4. 11 Mart 2010
  5. axi_esmer

axi_esmer JeliBonN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben sadece badem yağı kullanıyorum. öyle karıştırma falan da yapmadım. yaklaşık 2 sene kadar her akşam yatmadan önce sürüyorum. göze kaçtığında yakıyo tabi biraz kör gibi oluyorum. mafoldumben neyse işte. olumlu sonuç aldım ben. gayet güzell uzama var gürleşme varr...

6. 19 Mart 2010
  7. filix

filix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bende bi faydasını göremedim ne yazık ki

8. 19 Mart 2010
  9. imdaaat

imdaaat H£r fikir içimde k£lepç£ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    mutlaka azda olsa bi faydası olmuştur yahu.....valla ben taa nezaman kullanmıştım bu yağları şimdi fön çekesim geliyo kirpiklerimi çok etki etti bende....benimde çıban çıktığı için dökülmüştü kirpiklerim 1 ay kadar kullandım bunu gece yatmadan önce kulak çöpüyle göze temas ettirmeden diplere uyguladım zaten gözlerini kapayınca fazla bi sorun olmaz sür yat sabaha kadar beklesin....ben üstten aynayı tutuyomda çalı gibi duruyo kirpişciklerim ilk başlarda diplerden kısı kısa çıkmaya başladı sonra diğerlerinin boyuna yetişti hep birlikte uzadılarr...yerimseniben

10. 28 Mart 2010
  11. angel32

angel32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sen ikisinin karısımını mı kullandın yoksa sadce birini mi kullandın cnm? fisfisfis