Bağcılarda Hastane

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve TatliCadi tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

28 Ekim 2010
    Konu Sahibi : TatliCadi
  1. TatliCadi

TatliCadi ѕєη вєηι&#1 Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    103
    Slm arkadaşlar bi kaç gün önce test yaptım ve hamileyim:dance:bağcılarda önerebileceğiniz bi hastane ve dr varmı?yardımcı olun ltf

2. 28 Ekim 2010
  3. esrayagmur

esrayagmur mustafa yusuf'um geliyo.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    canım arkadaşım hayırlı olsun...ilk bebişinmi...bilgin varmı bazı konular hakkında...benim 1 düşüğüm var..şuan çok şükür 4. ayımdayım.. benim doktorum HİSARDA ben annemdeyim bahçelievlerde... BURDA KOLON HASTANESİ VAR... BÜLENT BEY..İLK DEFA ERKEĞE GİTTİM BEBEĞİMİ MERAK ETTİM DİE...TEDİRGİN GİTTİM AMA BÖYLE MÜKKEMEL Bİ KONTOLE GİRCEMİ BİLMİYORDUM İLK CİNSİYETİNİ O SÖYLEDİ... GERÇEKTEN TAVSİYE EDERİM CNM..AMA TERCÜBEYLE SÖYLÜYORUM...ALLAH SANA SAĞLIK VERSİN BEBİŞİNEDE

4. 28 Ekim 2010
  5. TatliCadi

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    103
    sğl cnm seninkide hayırlı olsun.benim ilk bebeğim bilgim yok internetten araştırma yapıyorum bilgilenmeyeye çalışıorum:)kolon hastanesini biliyorum ama bana biraz uzak kalıyo.doğum yapmaktanda çok korkuyorum offf offf:KK43: inş bebeğini sağ salim alırsın kucağına cnm

6. 28 Ekim 2010
  7. esrayagmur

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    cnm benim kaç haftalık...doktora gittinmi...bak bu 3 ay dinlen.. ağır kaldırma..fazla yorma kendini..bebişin tutma zamanları çünkü..ilaç kullanma doktor tavsiyesiyle kullan...yediklerine dikkat et çiğ ve güvenmediğin hiç bişeyden yeme..maydonoz yeme... idraryollarını üşütme diceksin ki noluyo çorap çıkartma ayağından.... bol bol su iç en az 2 lt.. hmm aklıma gelenler bunlar.. cnm yardımcı olmak isterim...doğumdan korkma cnm..inş o günlere gel..epiduralle prenses dopum yaparsın hiç bişey anlamazsın..dediğim gibi doktor çok iyi teşhisi iyi koyan doktor bulmak önemli

8. 28 Ekim 2010
  9. TatliCadi

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    103
    son adet tarihim 30 eylüldü 1 aylık olucak yani .pzt günü doktora gidicem inş.suyu çok fazla içiyorum ama bende hiç mide bulantısı bel ağrısı falan yok normal mi acaba?belkide erken daha ...bende doğumu epidural istiyorum ama bildiğim kadarıyla her hastanede epidural yok.öyle bi hastane ve iyi bi dr arıyorum.sğl cnm tavsiyelerin içinopuyorumnanaktan

10. 28 Ekim 2010
  11. bulut83

bulut83 YaHalıkYabariYaMusavvir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tatlicadi canım öncelikle bebşin hayırlı olsun...inşallah sağlıkla kucağına alırsın...bende 5yıldır özlemini çekiyorum..inşallah rabbim tez vakitte banada nasip eder...doktor sormuşsun...bende bağcılarda oturuyorum...medicine hos. var safa has. var 2.dede güzel doktorlar var..safada gülseren hanım...diğerininde doktorları iyi diyorlar...sen yine araştır...

12. 28 Ekim 2010
  13. gkt

gkt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    tatlıcadı Bağcıların neresindesin ve erkek bayan fark eder mi?

14. 28 Ekim 2010
  15. TatliCadi

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    103
    bulutcum sğl canım Allah sana ve olmayan herkese nasip etsin inş.bende pzt günü bağcılar hospitaliste gitmeyi düşünüyodum...gkt bağcılar çınar mah.deyim iyi bi doktor olduktan sonra hiç fark etmez bayan veya erkek olması sğlun ilginiz için

16. 28 Ekim 2010
  17. esrayagmur

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    cnm olabilir benimde hiç olmadı... sadce 13.hftamda açıkmam arttığı için direk yeme gerekirken 1 kere geçiktirsem safra çıkarıyodum..ama oda geçti.... bence çok şanslısın...ha bide bulantının sağlıklı bi hamişlik geçirileceğini söylerle bence alakası yok çünkü benim gibi bazı nisan annelerindede bulantı olmadı..