Bağdattan saç düzleştirici bitkisel madde 2 uygulama sonra daıma düz saçlar...

Konusu 'Saç Şekillendirici Ürünler (jöle, krem, sprey ...)' forumundadır ve pinaripekci tarafından 19 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Haziran 2009
    Konu Sahibi : pinaripekci
  1. pinaripekci

pinaripekci pinaripekci.blogspot.com Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    öncelikle mrhaba ben eşimin ıraklı olması sebebiyle 2 yıl ırakta yaşadım ve o sırada bahsettiğm bitkisel maddeyi keşfettim.gerçekten inanılmaz birşey.saçlarımın normalde dalgalı ve sürekli elektriklenen bir yapısı vardı.şekil vermek çok zordu ama bu mucize bitkileri keşfedince gercekten saclarımla barıştım.bır hafta arayla 2 defa ozel bır uygulama ıslemıyle saca uygulanıyor ve her defasında saçta 24 saat bekletılıyor sonrası dümdüz ve parlak siyah saçlar.ayrıca yumuşacık.ben yaklaşık 4 yıl önce yaptım ve şimdi 6 ayda bir yeni çıkan saçlara yapıyorum.saçlar hızla uzuyor ve hiçbir şekilde kırılmıyor..parlaklığını yolda yürürken insanların sürekli sormasından anlıyorum.gerçek saç olduğuna inanamıyorlar.tek kötü tarafı bu madde saçtayken hiçbir kimyasal işlem uygulanamıyor olması.yani dipten çıkan saçlara boya yapamıyorsunuz mesela.maddeden vazgeçmek istediğinizde işlemli saçın uzamasını bekliyorsunuz ve ancak onu kesip yeni saçınıza kimyasal işlem uygulayabiliyorsunuz.ama benim gibi siyah ve düz saç kullananlar için ideal.kuaför masrafınız anında iptal...resimlerini eklemeye çalışacağm.bu bahsettiğm maddeyi bağdatta yalnız 1 kişi satıyor ve muhteviyatını da sır gibi saklıyor..kokuları tanıdık ama ne olduğunu çıkartamıyorsunuz..ama tamamen baharat ve bitkilerden oluşuyor.yanında birde yılan yağı hediye işte böyle kızlar bunu paylaşmak istedim gerçekten mucize bir madde..alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

madde ve yılanyağının resmi...

saçlarımda fön ya da başka bir düzleştirici işlem yok..tamamen o bahsettiğim kına tarzı maddeyle bu hali aldı..normalde aşırı derecede kabaran dalgalı ve kumral saçlarım vardı..

Son düzenleme: 22 Şubat 2010
  2. 19 Haziran 2009
  3. PrenSesStyLe

PrenSesStyLe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayyy ne güzel ya bnmde hayalim düz sac :) pekii biz nerden bulcazzki onu :KK43:

4. 20 Haziran 2009
  5. pinaripekci

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    prensesim izmirde olsan ben yapabilirdm sana cnm ama ankarada cok zor.yıne de ıstersen oradan aktarlara fln sor belkı onlardan bılen vardır..

6. 20 Haziran 2009
  7. pinaripekci

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    boyle kınaya benzeyen bır toz bu cnm.ama etkısı ınanılmaz.kımyasal bır ıslem uygulanırsa saclar kopuyor bu nedenle kesınlıkle yasak..sayfana da cevap yazdım tatlıcm.opuyorumnanaktan

8. 20 Haziran 2009
  9. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    adi ne sani ne peki nasil sorusturabilirz bunu?

10. 20 Haziran 2009
  11. pinaripekci

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bağdatta bunu satan kişi madde diye satıyor.muhteviyatını da sır gibi sakladığı için açıklama yapamıorm cnm.fotosunu eklerim size belki yardımı olur.burada kimya mühendisliğinde okuyan bir arkadaşıma verdim bir küçük kutu hocalarına da sordu.bu kimyasal madde değil yöresel baharat biz bunu analiz edemeyiz demişler.işte böyle muamma mucize cnm..

12. 8 Temmuz 2009
  13. sebnexo

sebnexo Karakalem-Yağlıboya Resim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    saçınızın resimlerini ekleyebilir misiniz Pınar Hanım? çok merak ettim. bende bayılır düz koyu saça...

14. 11 Temmuz 2009
  15. sebnexo

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ılgilendiğiniz için teşekkürler. bu arada saçları sonradan kimyasal işlem yaptırmama kısmı uygulanabilir ama ya önceden işlem gördüyse, boya filan, o zaman da kopma olabilir mi?

16. 13 Temmuz 2009
  17. sebnexo

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ben boya ve glatt uygulamıştım daha 1 ay olmadı.Sanırm saçı biraz dinlendirmek gerekiyor. ızmir Çiğli deyim.

18. 20 Temmuz 2009
  19. EU3

EU3 Guest

[..............

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Ağustos 2009
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.