bağdem yağlı bakımım

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve brc_brn tarafından 13 Aralık 2009 başlatılmıştır.

13 Aralık 2009
    Konu Sahibi : brc_brn
  1. brc_brn

brc_brn ;) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar benim saçlarım ince telli ve hassastır yani kırılmaya yıpranmaya çok müsait ama kullandığım iki yöntem ve biraz dikkatle çok güzel saçlara sahibim herkezde çok beğenir sorarlar ne yaparsın diye...birincisi 3 yıldır çam terebendi kullanırım şampuan o kadar fark etmiyo şişeye bi kapak çam terebendi katarım dökülmeye çok etkili çok az dökülür saçlarım..diğer yöntemimde 15 günde bir yaptığım bakım maskesi bi kaseye yumurtanın akını alırım bi tatlı kaşığı bağdem yağı biraz susam yağı biraz biberiye yağı katarım bunlar saça iyi gelen yağlar..hepsini karıştırırım parmaklarımla saçlarıma masaj yaparak bir güzel sürerim sonrada bi yazma bağlar iki saat beklerim güzelce yıkarım tamam hem yumuşak oluyo elektiriklenmiyo besliyo parlıyo güzel duruyo kırık sorunumda olmuyo...
    ha kızlar bide aklınızda olsun saç kremi şampuan bi arada asla kullanmayın çok döküyo, bide saçlarınızı taramadan önce mutlaka hafif nemlendirin bunlar kuaför tanıdımın tavsiyeleri çok araştırdım saçlarıma çok şey sürdüm denedim suğandan turptan tut seruma otlara kadar sonunda en etkili çözümü bu karışımda buldum...opuyorumnanaktan

2. 15 Aralık 2009
  3. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sende bendensin hayatımm ahhh ahh neler çekiyorum benn..
    Küçük yaşta yaptırdığım permadan dolayı saçlarımın yapısı bozuldu bide kat var dalgalı gibi oldu..Ha bide seyrek olunca kabarıyo vee çok mat duruyo..

Badem yağınıda denedim ama bilmiyorum ki yani..Öncelikle demir eksikliğim var ve tedavi olmam sanırım..Bakımlarlada gereken sağlık yerine gelir herhalde..

Teşekkür ederim paylaştığın için deneyeceğim..

4. 19 Aralık 2009
  5. fatale

fatale beyazkedivekozmetik.blogs Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende susam yağı hint yağı ve zeytin yağını karıştırıp sürüyodum daha sonra yumurtayı ayrıca kırıp saçlarıma sürüyodum.durulama suyunada sirke son derce yumuşak parlak ve hafif saçlarım oluyodu:)))