bağlılık

Konusu 'Davranış Bozuklukları' forumundadır ve zmn tarafından 4 Haziran 2010 başlatılmıştır.

4 Haziran 2010
    Konu Sahibi : zmn
  1. zmn

zmn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar 3 yaşında yaramaz bir kızım var .Bana aşırı düşkün sürekli elini tutmamı istiyor,beni göremeyince anne nerde diye ağlamaya başlıyor.Yüksek sesle konuşunca hemen bağırıyor,susturmaya çalışıyor.Babasına sarılınca falan ortamıza giriyor,annem beni sev beni sev diye kolunun arasına alıyor.Dışarıda sürekli paçamı tutuyor,kimsenin evine girmiyor.Arkadaşlarımla oturmama izin vermiyor.Sürekli yanında olmamı istiyor ,öpüyor öp beni annem diyor,o bana sürekli böyle davrandıkça çok sıkılıyorum.Kızımın davranışları normal mi yoksa değil mi?Birde gece sürekli ayağımda sallıyorum,bırakınca ağlıyor ne kendi uyuyor nede beni.....mafoldumben

2. 7 Aralık 2010
  3. saturn1

saturn1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kreşe verdim buyüzden ben

4. 8 Aralık 2010
  5. ilkesu

ilkesu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    vallahi benim kızımda 4,5 yaşında ve benimkide aynı bensiz hiç biryerde durmuyo okula gitmek istemiyo vallahi bende ne yapıcam biliyorum ama bir uzmana göstermeyi düşünüyorum

6. 9 Aralık 2010
  7. saturn1

saturn1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kreşe verebilirseniz iyi fikir bence. ama babamız pek istemiyor alcaz galiba kreşten.

8. 3 Ocak 2011
  9. 27.01

27.01 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5.897
    Ödül Puanları:
    148
    Aynı sorun bendede var ve krese verdım 2 ay oldu. 2 aydır gtmıcem dıye aglıyor..:KK5: