Bahadır İmer hakkında bilgi?

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve kaiti tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

25 Kasım 2009
    Konu Sahibi : kaiti
  1. kaiti

kaiti Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar burda bi bayan bahadır imer e burun ameliyatı olmuş fotosunu görünce çok beğendim bende aynı doktora ameliyat olmayı düşünüyorum ama burda o kadar çok doktor var ki kararsız kaldım bahadır imer e ameliyat olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim...

2. 15 Haziran 2010
  3. rihanna

rihanna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

4. 29 Haziran 2011
  5. lup

lup Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aynı fikirdeyiz sanırım ama yardımcı olan kimse olmadı şimdiye kadar herhalde?

6. 22 Ekim 2011
  7. derinsultan

derinsultan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cuma günü ameliyat olacağım, bu dr a ameliyat olan arkdaşlar bana düşüncenizi acil iletebilirseniz sevinirim..

8. 16 Aralık 2011
  9. spy-s

spy-s Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam ahu76, öncelikle geçmiş olsun. Bahadır Beye Ocak ayında ben de ameliyat olucam. ama olmadan senin tavsiyelerin olabilir belki.

10. 17 Ocak 2012
  11. pamukseker24

pamukseker24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bahadır beyle ön görüşmeye gittim kbb uzmanı ali rahimi beyle birlikte giriyorlar ameliyata fiyatıda gayet uygun özel hastane olmasına rağmen ama burun tasarımım güzel olmadı karar verirsem ikince kez tekrar gidip bir tasarım yaptırcam ama gösterdiği hastaların yaptığı burunlar gerçekten çok uyumluydu

12. 13 Mart 2012
  13. znpp

znpp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba, ben foruma yeni oldum. ameliyatınızı olmuşsunuzdur sanırım. ben de bahadır beyi düşünüyorum, kbb doktoruyla beraber ameliyata girmelerini beğendim. ama yaptığı burunları hiç görmedim. sizinki nasıl oldu acaba? ve fiyatını da söyleyebilir misiniz?

14. 1 Aralık 2012
  15. didecinna

didecinna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    192
    Ödül Puanları:
    68
    Bhadır İmere ameliyat olacağım diyen kimseden haber yok bu sitede, araştırıyorum doktoru ama sonuç paylaşan yok. Anlayamadım.. :S

16. 29 Aralık 2012
  17. elifcanpolat

elifcanpolat Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    2 hafta önce bahadır imer beni ameliyat etti suanda 2 hafta geçti burnum yüzüme oturmaya basladı doğru bir seçim yaptığımı anlıyorum fazla morluğum bile olmadı doktorum cok ilgiliydi ve cok rahatlatıcı konustu işindeki gerçekten profesyonel olmus bi doktor suanda burnum ve yüzüm şiş ama fikir olsun diye resim ekliycem bahadır imer e bana güzel bir burun yaptığı için teşekkür ediyorum.

Ekli Dosyalar:

18. 8 Ocak 2013
  19. karabiber86

karabiber86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    didecinnacım kusura bakma uzun zamandır siteye girmiyordum girsem bile bana hiç mesaj geldiğini düşünmediğim için mesaj bölümüne bakmıyordum şans eseri gördüm az önce :KK1::KK1: benim ameliyatın üzerinden 5 ay geçti burnumdan genel olarak memnunum nefes almam süper daha önce hiç bu kadar iii nefes alamıyordum:KK9::KK9: ama daha tam oturmadı burnum burun ucum hala uyuşuk ve sol tarafta hala şişlikten dolayı hafif yamukluk var belli olmuyor ama ben biliyorum ya beni rahatsız ediyor..bahadır hoca ve ali hoca çok şeker ve işlerini gerçkten ii yapıyorlar ve arkasındalar hastlarının ..burnumda o kadar doğalki estetikli olduğu asla belli bile değil beni görmeyenler bile estetik olduğumu anlamıyorlar sadece bir değişiklik var ama ne bilemiyorum diyorlar o kadar:KK1::KK1::KK1::KK1: bir kere para için olmayacak şeyleri yapalım diyen bir doktor değil gerek yoksa söylüyor kusur bulmuyor sana illa para kazanayım ...beni ameliyata ikna eden hocanın samimiyeti tecrübesi oldu zaten yani kısacası özetlemek gerekirse eğerki ameliyat olmayı düşünüyorsan önce git konuş kendinde orda anlıyacaksın zaten ben memnununm burnumdan bire tam otursa çok güzel olucakta işte zamanı var daha malesef:KK34::KK34::KK34::KK34: