Bahane'lere kanmakla hatami yaptim ?

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve sugarfree tarafından 24 Haziran 2009 başlatılmıştır.

24 Haziran 2009
    Konu Sahibi : sugarfree
  1. sugarfree

sugarfree 1,2,3 TIP Fakültesi ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sevgilinizi daha sevgili olmadan önce bir dügünde gördünüz,birbirinizden hoslandiniz ve numaralanirizi degistirdiniz.Telefonlasiyorsunuz,ve telefonda asik oluyorsunuz.Artik kiz olarak onunla bulusmak istiyorsunuz ama gelmiyor,sonra yine bi dügünde görüsüyorsunuz iste el ele gezmeler sarilmalar falan filan bunlar hep dügün ortaminda oluyor.Yani ilk kez bir dügünde tanistiniz,sonra beraberlik esnasinda yine ilk defa bir dügünde bulusuyorsunuz.Baska bulusma hic olmadi.Tam bir senedir berabersiniz,ve aranizdaki mesafe 3-4 saatlik yol.Arabasina atlayip gelebilir,ama gelmiyor,hep gelicem gelicem diye oyaliyor.Bir sene bu böyle devam ediyor.Bahaneleri ise sunlar.
    - Isimi birakamiyorum
    - Babama ne derim evden bir günlügüne ayrilirsam (27 yasinda ve babama ne derim diyor)
    - Annem bu evlilik isine sicak bakmiyor
    - Sizin yakinlarda isim var gelicem bulusuruz da o zaman ( tabii yine gelmez,is iptal oldu der)
    - Sonra elimdeki mallari satiyim gelirim der
    - sana bi tarih veremem,ne zaman canim isterse gelirim der
    - Ve en son olarak ben tembelim en fazla 1-2 saatlik yollara katlaniyorum der

Peki bu telefon görüsmeleri olurken askimlar bitanemler seni seviyorumlar,beni birakma demeler,sensiz olamam demeler, evlenelim gibi sözler kullandi erkek.
    Peki bu kadar cok seven bir erkek 3-4 saatlik yolu altinda arabasi varken bu kadar bahane bularak reddedermi,yani sevdigi insani görmek istemezmi,ona kosa kosa yanina gelmezmi.Yani istek olmazmi insanda,millet ucaklara binip sevdigini görmeye gider,o ise kendi arabasiyla 3 saatlik yola dayanmaz.
    Ve söyle bisey var evli olabilir fikri daha önce benimde aklima gelmisti ama evli bir erkek gecelerce 4-5 saat telefonda konusurmu,yani karisi yaninda olmazmi,bende o kismi anlayamadim ?

Iste anlattiklarimin aynisini ben yasadim,neydi bu simdi ?
    Zaten bitti ayrildik, ama ben cok pismanim ona inandigim icin,hersey acikti ortadaydi ve ben hic bunlara dikkat etmemistim, aklim simdi basima geldi.
    Sizce böyle birinin sözlerine inanarak hatami yaptim. :mymeka:
    Zaten ani bir evlenme karari aldim bi baskasiyla ama yinede bu adamin bana yaptiklarini unutamiyorum ....

Ya bide cok fena birsey var,evlenecegimi duymus,aradi ve dediki eger sen evlenirsen,bende resimlerin var photoshop yaparim internete veririm diyor.Evlenmeyeceksin onunla diyor.Yoksa adini orosp.....ya cikartirim diyor.Ya sen adam olamadin bir kere bile görmeye gelmedin simdimi kiymete bindim dedim.Sen kim oluyorsunda bana dikleniyorsun,ters cevaplar veriyorsun,senin agzini burnunu kirarim,gelirim oraya seni s......(affedersiniz söylemiyorum ama anlamissinizdir herhalde) onunla evlenmeyeceksin,sen benimdin ve öylede kalacaksin,ben gelmiyorum,olabilir,gelemiyorum iste,ama sende baskasiyla evlenmeyeceksin,kir dizini otur evinde.Iste aynen bunlari söyledi.Hemde bagira bagira.Sok oldum resmen tehdit etti.Elim kolum bagli ne yapayim,bende onu tehdit ettim,dedim seninde resimlerin var bende,hele bi yap dedim.Cok korkuyorum ya öyle birsey yaparsa :1shok:

Son düzenleme: 28 Haziran 2009
  2. 24 Haziran 2009
  3. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Anlattıklarınızdan hareketle o kişi içi söyleyebileceğim tek bir kelime var. ''Dengesiz'' :nazar:
    Dikkatli olun,yıllarınızı harcamayın göz göre göre. :umursamaz:

4. 24 Haziran 2009
  5. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    ay çok ilginç gerçekten
    anlamadığım şey neden iki kere gördüğünüz birine aşkım cnm cicim sarılmalar bunları uyguluyorsunuz

yada 2 den dahamı çok gördünüz

6. 24 Haziran 2009
  7. sugarfree

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben degil erkek hep o sözleri kullandi,sarilmalar ise beraberligimizin ilk bulusmasinda oldu yani sadece sarilma fazla ilreiye gitmedik.Görüs o görüs iste

8. 24 Haziran 2009
  9. fatosbrn

fatosbrn öcükle böcük:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    evli olabilir ilk o aklıma geldi
    kusura bakma ama ilişki baştan hatalı bence

10. 24 Haziran 2009
  11. bel_sel

bel_sel Kendinin Efendisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayal dünyasında yaşamak bu sanırım..çok tuhaf ama 1 yıl fazla verilmiş bir zaman!çözmek içinde zaman harcama,hatta bunu düşünmen bile zaman ziyanı..

12. 24 Haziran 2009
  13. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Zaman kaybı en büyük zarar.Ve zararın neresinden dönülse kardır.
    Gerçek değilmiş söyledikleri,ben şahsen bunu anlardım.

14. 24 Haziran 2009
  15. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    bence sal başından gitsin
    şimdi bu kadar oyalayan ilerde neler yapar

16. 24 Haziran 2009
  17. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146

bencede evli olabilir. bir arkadaşım yaşamıstı buna benzer bir şey. ayrıldıktan sonra öğrendi adamın evli olduğunu

18. 24 Haziran 2009
  19. sugarfree

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aptalim iste ben kafamçokkarıştı