Bahar Dalları ( TRT 1)

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve esyn tarafından 26 Eylül 2009 başlatılmıştır.

26 Eylül 2009
    Konu Sahibi : esyn
  1. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148

Babadan kalma konağında, eşi Ekber’in yıllar önce aniden ortadan kaybolmasından sonra, kızı Bahar ile birlikte yaşayan Güzide’nin hüzünlü hikâyesi.

Güzide’nin hayatı kızı Bahar’ın faili meçhul bir cinayete kurban gitmesiyle kâbusa dönmüştür. Güzide; en yakın arkadaşı Bilge’nin çabaları, eşi Ekber’in geri dönüşü ve daha önce hiç tanımadığı dört kişinin yanına gelişi ile hayata yeniden sarılmaya çalışmaktadır.

İzleyenlere yaşamın değerini, acı tatlı yönlerini tüm ayrıntıları ile zengin bir mozaik olarak sunan, sürükleyici ve etkileyici senaryosu, güçlü kadrosu ile her bölümü sinema filmi tadında izlenecek bir yapım…

Bahar Dalları Dizisi 2. Bölüm 30 Eylül Salı Günü 21:45'de de Trt1'de 1. Bölüm Tekrarı 24 Eylül Perşembe saat 20.20'de

2. 26 Eylül 2009
  3. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Değişik bir konusu var özellikle Sumru Yavrucuk çok iyi bir oyuncu 1.Bölüm final sahnesi çok etkileyici, izlemenizi tavsiye ederim.

4. 26 Eylül 2009
  5. isolde

isolde sadece kızım.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    dün akşam çok az izleyebildim ama bayıldım diziye...
    zaten sumru yavrucuk olması bile bi dizinin izlenmesi için yeterli bi sebep bence...

6. 27 Eylül 2009
  7. samanyolu

samanyolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    194
    Ödül Puanları:
    153
    Bende diziyi çok beğenerek izledim,Konusu oldukça değişik ve oyuncu kadrosu da çok güzel...Sumru yavrucak harika bir oyuncu.Son sahne muhteşemdi....alkisalkisalkis

8. 29 Eylül 2009
  9. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Bugün akşam ikinci bölümü var bakalım neler olacak.......

10. 1 Ekim 2009
  11. Kaguya Hime

Kaguya Hime Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Cok begendim.Ikinci bölüm cok aglatti.Allah kimseyi evlat acisi ile sinamasin.Cinayeti babasindan dolayi diye tahmin etmistim ama galiba o asistan yapti.Ilerki bölümler de daha iyi anlariz.

12. 2 Ekim 2009
  13. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Ben de salı günü izleyememiştim dün akşam tekrarında izledim, filmlerde kesinlikle ağlamam ama ağlamaktan filmi izleyemedim bu kadar mı güzel oyunculuk sergilenir (Sumru Yavrucuk) bir kere hikaye çok enteresan verdiği mesajlar var organ bağışı konusunda halkı aydınlatma anlamında, ilerdeki bölümleri merakla bekliyorum.

14. 7 Ekim 2009
  15. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Dizinin şanssızlığı TRT'de yayınlanması sanırım fazla rağbet yok anladığım kadarıyla, dizi kaldırılırsa çok üzülürüm ...

16. 7 Ekim 2009
  17. kardalina

kardalina Guest

kadro çok iyi. birinci bölümü seyrettiğim de ben de aynı şeyi düşünmüştüm, trt de oynadığı için izleyen olmaz diye. akşam 3. bölümü izleyemedim. tekrarı ne zaman oluyor bilen var mı?

18. 8 Ekim 2009
  19. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Perşembe akşamları oluyor.......