baharlık,yazlık cici alışverişi

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve dandini28 tarafından 22 Şubat 2010 başlatılmıştır.

22 Şubat 2010
    Konu Sahibi : dandini28
  1. dandini28

dandini28 bebek kuşum,buruşuğum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar,malum bahar yavaştan gelmeye başladı,ardından da hemen havalar ısınıverecek.Bebişlere neler almayı düşünüyorsunuz.paylaşalım?:KK46:

2. 28 Şubat 2010
  3. BaBy_LoVe

BaBy_LoVe Seviyo & Seviliyo Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet bende çok merak ediyorum..bebişlerim ağustosta doğarlarsa ne giydiricem ilk günler???
    TECRÜBELı ANNELER NOLUR BıZE BıŞEYLER YAZIN..nerden bağlayacağımı bilmiyorum..kısa kolu çıtçıtlı body'ler diyolar ama heryerleri açık kalınca üşümezlermi yada mikrop falan kapma durumu olmaz dimi..inşallah pişik olmadan geçiririiiiz..

4. 28 Şubat 2010
  5. ali_ye

ali_ye RABBİME ŞÜKÜR Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    sende antalyadasın galıba temuzda dogmustu benım kızım bız gıydırdık sadece kısa kollu badi kılamada calısıyordu usudu galıba ıdraryolu ıltıhaplandı. sonra bız zıbın takım gıydırdık kılımalı odada drlar sen ne gıyosan onun bırkat fazlasını gıydırın dıyorlar en ıyısı sen uzun kollu cıtcıtlı badı altınada zıbın donunu gıydır ustunede ınce penye battanıye veya kundak gıbı carsaf ortersın cunku antalya cok sıcak acalım derken kılımayla hasta etmemeyelım aman

6. 28 Şubat 2010
  7. dandini28

dandini28 bebek kuşum,buruşuğum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Babylove ilk 40 gün çok önemli,yaz sıcağında bile olsak bebekler anne karnı sıcaklığını arıyolar çünkü kendilerini hala orda sanıyolarmış.ince zıbın takımlar alırsın,içine kısa kol body.bi de ince örtü tamamdır...

8. 28 Şubat 2010
  9. BaBy_LoVe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

evet çok haklısın aslındaa..hiç öyle düşünmemiştim.demişler ya delinin biri taş atı kuyuya hepisi arkasından gitti diyee..bana biri öyle diyince bende inandım.oysa bugün satış elemanı bir bayanda aynısını söyledi sağolsun..kesinlikle ince zıbınla uzun kollu hastane çıkışlarından mutlaka al dedi.korkma pişmez.zaten dediğin gibi klimada çalışır.bize sıcak gelebilir ama onlar üşürler allahım korusuun..
    çok teşekürederiiiiim sağol yazan ellerin dert görmesin..

çok teşekürederim sayenizde listemi değiştirdim..bir adet bile uzun kol yazmamıştım..iyi olduboshayallersmile
    uzun kolluları alırken sizi hatırlıycamopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5 teşekürederiiiiiiiiim

10. 28 Şubat 2010
  11. omurlu_bebekler

omurlu_bebekler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yeni doğan bebeklerde ilk 40 gün dünyaya adapte olma süresidir. Anne karnında steril ortamda sabit 37 derece sıcağa alışıyorlar. Bu sebeple yeni doğan bebekler yaz da olsa kış da olsa çok üşürler. Hastane çıkışları her zaman uzun kolludur.
    Bunun yanında, bebek teni çok hassastır. Ve asla hile kabul etmez. Mutlaka %100 pamuklu ürünler giydirilmelidir. Tavsiyem ise yeni doğanlarda organik pamuktan üretilen giyimin tercih edilmesidir. Evet çok cicili bicili değil ama en azından sağlıklı. Fiyatlarına gelince, organik ürünler, kaliteli pamuklu ürünlerden daha pahalı değiller.
    Bir de yazlık ürünlerden bambu lifinden üretilen bodyleri kullanmanızı öneririm. Bu ürünler %100 doğal, antibakteriyel özelliktedir. En güzel yanları da çok yumuşak dokuda olup terletmemesi.
    Arzu eden arkadaşlara doğum için gerekli alışveriş listesini de verebilirim.

12. 1 Mart 2010
  13. BaBy_LoVe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ellerine sağlııık ne güzel açıklamışsınız..boshayallersmile
    siz varken bizim sırtımız yere gelmez vallaaa..
    Kendi adıma teşekür ediyorumbuyrunnnnnnnnn
    sağolun allah razı olsun..