bahcecı klınıgı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve karamel86 tarafından 1 Mart 2010 başlatılmıştır.

1 Mart 2010
    Konu Sahibi : karamel86
  1. karamel86

karamel86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar bahcecı klınıgı fulyadaydı galıba hastane accaktı ne zaman accak bılıyomusunuz acaba bı de sız bahcecıye gıdenler burayımı beklersınız yoksa umudamı gıdersınız hangısını yapardınız

2. 2 Mart 2010
  3. angelofsky74

angelofsky74 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba karamel86
    ben bahçeci kliniğine gidiyorum nişantaşında bu klinik. tüp bebek teadvilerin kontrollerin bu klinikte oluyor. ama yumurta toplama ve transferlerin kadıköyde umut tip bebek merkezinde oluyor.birşey beklemene gerek yok. herşey çok düzenli, ekip çok profesyonel çalışıyor..zaten bildiğim kadarıyla dünyada sayılı merkezlerden biri.. internette araştırma yaparsan başarı oranları çok yüksek..niçin doğru teşhis doğru tedavi...birşey bekleme boşuna bu yolda vakit kaybetme derim...başarılar.....

4. 2 Mart 2010
  5. karamel86

karamel86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben zaten oraya gıdıyorum ama 3 . orda yaptım ve negatıf ama umuttsa hıc ılgılenmıyorlarmıs dıyorlar o yuzden yenı yer accaklar fulyada orası ne zaman acılcak acaba orayı beklesem dıye dusunuyorum

6. 2 Mart 2010
  7. krishazel

krishazel Rabbim Sana Emanet Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Ben de bahceci de tedavi oluyorum . bence umut bahceciden daha ilgili ben umuttan daha memnun kaldim .