bahçeci kliniğimi-umut tüp bebekmi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Patricia tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Patricia
  1. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar merhaba, ben yaklaşık bir seneden fazla kadınklar klubundeyım ama bır gun bu bolume uğrayacağım hiç aklımdan gelmezdi. benim sorunum sebepsiz infertilite ve cuma günü umut tüp bebekle görüşme yaptım , tüp bebek yaptırmaya karar verdik eşimle. ancak malum 4500 kadar bı tutarı var. yaptırmısken , gebelik elde etme oranı daha yusek bi yerde denemek istiyorum. ve sormak istiyorum size, acaba ilkinde tutmazsa ikincikez denemek için tekrar aynı ücretimi alıyorlar?
    ve sizce başarı oranı umut tüp bebekmi yoksa bahcecı klınığımı.
    yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.:kahve:

2. 4 Mayıs 2009
  3. Ceylan

Ceylan BiHüzünSaklı ve BinUmutla Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    Patricia'm inşallah tez zamanda iyi yer için tavsiyelerle dolar topiciğin:Saruboceq:a.s.

4. 4 Mayıs 2009
  5. deniz bulut

deniz bulut annesinin bir tanesi Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    umutta da başarı oranları çok yüksekmiş. ben bahçecide yaptırdım. sadece hastane 2350 eur alıyor artı ilaclar ve tahliller. galiba benimki 8500 liraya çıktı. yumurta rezerv azlığı vs yoksa daha az ilacla hallolabilir ama o da 7000-7500 olsun. ben karşıda olsam umuta giderdim

6. 4 Mayıs 2009
  7. ndk

ndk pamuk oğlum EYMENimm :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah meleğine kavuşacağın bir yerde karar kılarsınnn... rabbim ilk denemende ikiz bebeğinin tutunmasını nasib etsinnnnnnnnnn inşallahhhhhh:lepi:

8. 4 Mayıs 2009
  9. Patricia

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bana cuma günü umut tüp bebekte dedilerki kampanya var ilaçlar dahil 4500 tl .
    başkada ücret odemiyorsunuz. ama sana çok pahalıya malolmus be canım. unmut diyorsun he hımmm oda ban yakın peki ole yapayım.benımde içimden umut geliyor.

10. 4 Mayıs 2009
  11. Patricia

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım dostlarım benim..... :nazar::nazar::nazar:

12. 4 Mayıs 2009
  13. deniz bulut

deniz bulut annesinin bir tanesi Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    umutta da başarı oranları çok yüksekmiş. ben bahçecide yaptırdım. sadece hastane 2350 eur alıyor artı ilaclar ve tahliller. galiba benimki 8500 liraya çıktı. yumurta rezerv azlığı vs yoksa daha az ilacla hallolabilir ama o da 7000-7500 olsun. ben karşıda olsam umuta giderdim

14. 4 Mayıs 2009
  15. Patricia

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım sağol, biraz once umutla görüştüm 4500 herşey dahil, ilaçlar dahil kampanya var dediler.
    çidere de üye olunca 3950 oluyor. bu fiyat çok iyi geldi. hemen bu cuma ilk randevuma gitmek istiyorum.delikafadulden

16. 16 Şubat 2010
  17. NXIXKO

NXIXKO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben bahçeciyi tercih ettim doktorum halit fırat erden onuda tavsiye üzerine seçtim.1950 euro fiyat ilaçlar hariç dediler.şimdilik memnunum.tüm problemleri ortaadan kardırdıktan sonra denemek istediler.4.denemem.diğer 3 ü samsunda ilkadım tüp bebekte yapılmıştı.boşuna hem maddi hem manevi olarak yıpranmışım samsunda.onlara kalsa daha denicekler insanın duyguları da bu kaadr hiçe sayılmaz ki para için.gözlerini para bürümüş.Allah bildiği gibi yapsın diyorum.

18. 16 Şubat 2010
  19. krishazel

krishazel Rabbim Sana Emanet Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Ben bahcecinin hastasiyim ama herseyimizi umutun doktorlari yapti cok da memnunum henuz sonuc almadim ama ben olsam umut derim . Ayni hizmeti daha ucuza alirsin 1 denemelik daha paran kalir.Bende 2. yi umutta denerim heralde