Bahçeci klinik mi,memorial hast. Mi ?yorumlarinizi bekliyorum.

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve fulum tarafından 29 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : fulum
  1. fulum

fulum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben Ankara'da yaşıyorum.ama İstanbul'daki bu iki klinik hakkında çok iyi şeyler duydum ,yorumlarınızla bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. 29 Ağustos 2008
  3. wishsms

wishsms Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben kesinlikle Bahçeci derim. Ben 2 kez Yeditepe Hast.de tüp bebek tedavi oldum ve 2si de başarısız. Hem ilgi yok hem de kobay gibisi bu teknik olmadı 2. de şunu yapalım bu da olmadı 3. şunu yapalım diyorlar ama Bahçecide tedavi olan 2 arkadışım da birinci denemelerinde başarılı oldu. Hem de birinin üçüz diğerinin ikiz bebeği oldu. Ben de 3. denememi orada yapacağım. Diğerlerine göre pahalı ama daha yeni teknoloji ile daha yüksek başarı sağlıyorlar.

4. 29 Ağustos 2008
  5. fulum

fulum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peki Memorial hastanesi prof.dr.semra kahraman nasıl hiç duydun mu?tşk.

6. 29 Ağustos 2008
  7. kelebek74

kelebek74 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşım ben ikinci denememi orada yaptım.Gerçi gene olmadı ama bir önceki yerden çok daha iyiydi.Açıkcası öyle muazzam bir ilgi görmedim ama kötü bir yanlarıda yoktu.Zaten bu tedavide herşey kullanılacak ilaçlara kadar aynı olduğu için çok değişen birşey olmuyor.En azından benim için öyle idi.Benim iki tedavimde de gelişen embriyolarım çok kaliteli idi.Tutma olasılığı yüksek olan hastalardan idim. Ama ikisindede tutmadı ve görülebilen bir problem yok.Yaınız semra hanım birebir ilgilenirse insan kendini çok daha rahat hissediyor.Birde tabiki laboratuar önemli.Ben bu gidişle 3 yüde orada deneyeceğim.Çok fazla merkez değiştirmekte iyi olmuyor.Ben 2 sene de 6 doktor değiştirdim.Başatan beri tek doktorum olsa belki kendimi daha rahat hissederdim.

8. 29 Ağustos 2008
  9. kelebek74

kelebek74 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Bu arada ben memorial hastanesinde yaptırıyorum.Semra hanımın hastasıda olsanız o bir vaya iki defa muayene ediyor.Onun dışında genelde hep farklı doktorlar ilgileniyor.Bilgin olsun

10. 29 Ağustos 2008
  11. fulum

fulum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim.Bişey sormak istiyorum Bahçeci'nin bir kliniği var bir de Alman Hastanesi Tüp Bebek merkezi.ben kliniğinden 6 Ekim'e randevu aldım.Ama farkı varmıdır acaba?

12. 29 Ağustos 2008
  13. zeynep82

zeynep82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bahçeci kliniğine gidersen yumurta takibin klinikte yapılıyor yumurta toplama ve transfer alman hastanesinde oluyor.klinik fiyat olarak biraz daha pahalıdır sanırım 2 yıl önce muayene 200 ytl idi.

14. 29 Ağustos 2008
  15. menekxsxe 44

menekxsxe 44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    ben memorialde yaptırdım. çokda memnun kaldım. ilkini başka yerde yaptırmıştım. hiç ilgili değillerdi.denek gibi kullandılar. memorial çok iyi ilgili ve işlerini ciddiye alıyorlar. olumlu sonuçta aldım. tavsiye ederim.

16. 5 Eylül 2008
  17. siss20

siss20 Guest

Saolun arkadaşlar Bahçeci Ekibi çook iyi diyorlar....Geçen randevu aldım ekip den Üroloji Doktoru Eşimi cepten kendi cep telefonuyla aramışş..Anlatmışş herşeyii eşimdeki sendronomu.ve bişi olursa eğer gelirsen beni ara seni alayım garajdan demişş(SAOLSUNLAR)....Bizde İstanbul'a gidecek gibiyiz...

18. 5 Eylül 2008
  19. HELENN

HELENN Sağlıkla Gel Yavrumm .. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar 25 ağustosta laparoskopiyle dermoit kistim alındı tüplerim açık şuan herşey normal ve normal yollarla bebek deneyeceğiz ..
    ama size bir tavsiyede bulunmak istiyorum Brüksel tıp merkezi Prof Yücel Karaman ameliyatımı kendisi yaptı ayrıca tüp bebek uzmanıymış çokta iyi bir ekibi var ben muayne için gittiğimde bekleme sırasında bir kaç hastasıyla sohpet etme fırsatı bulmuştum herkes çok memnundu ve birçok başarı hiyakesi dinledim aklınızda bulunsun sevgiler..