Bahçelievler medical park op.dr. Latif Celal KÜPELİOĞLU hakkında;

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve SUDENAZ222 tarafından 19 Ocak 2009 başlatılmıştır.

19 Ocak 2009
    Konu Sahibi : SUDENAZ222
  1. SUDENAZ222

SUDENAZ222 evli,mutlu,ikiz çocuklu Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba arkadşalar...

bende tüp bebek kervanına katılanlardanım...geçen hafta laparoskopi yaptırdım ve sonucunda tüplerim açılamayacak derecede kapalı çıktı...

tüpbebek merkezleri araştırmalarım sonucunda ( biçoğuyla telefonda görüştüm)

bahçelievler medical park op.dr. latif celal küpelioğlu'dan ayın 29 u için randevu aldım...

bu hastanede tedavi gören ve latif beyi tanıyanlar yaşadıklarınızı paylaşırsanız çok sevinirim...

2. 26 Ocak 2009
  3. NERMXIXN1982

NERMXIXN1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ameliyatı sana kim önerdi bende o ameliyatla ilgili araştırma yapıyorum ama kesinlikle ameliyat olma direk tüp bebek yap diyorlar.

4. 26 Ocak 2009
  5. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    ben latif beyin hastasıyım kendisi bana micro tedavisi yaptı başarılıda olduk
    şuam 23 haftadayız memnunum kendisinden ama çok yoğun muaynelerde bekliyorsun fazla

6. 27 Ocak 2009
  7. SUDENAZ222

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    canım bizim görünürde ve yapılan testlerde bi sorun gözükmüyordu..rahim filminde bile tüpler açık gözüküyordu.fakat daha önce bekarken geçirdiğim bi ameliyat vardı..dr.bu yüzden laparoskopi önerdi...yapışıklıklar olabilir diye...

sonucundada iki tüpümde meğerse kapalıymış...ben alman hastanesinde yaptırttım...

ama senin içinde gerekliyse mutlaka yaptır...belki tüp bebek yapmana gerek kalmaz canım

8. 27 Ocak 2009
  9. SUDENAZ222

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    canım çok sağol..tebriklerrrr...bu güzel bi haber a.s.

10. 26 Mart 2009
  11. sibel30

sibel30 Guest

sudenaz bende medicalde tüp bebek düşünüyorum ama yinede karar veremiyoruz

12. 28 Mart 2009
  13. esin2008

esin2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    İstanbulda birkaç tane iyi merkez var.Bunları bulmanı tavsiye ederim.Biliyorsun ki bu bizim gibi insalar için çok önemli bir konu

14. 14 Ocak 2010
  15. cemremvan

cemremvan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba ben aralık 2009 da medical park bahçelievlerde birinci denememi yaptım.Kadir SAVAN bey ve ekibi için harika diyebilirim.Buna hastanenin hemşire ve hastabakıcılarınıda eklemek isterim.Tedavim ve kontrolumle kadir bey ilgiliydi daha sonra yumurta toplama ayşet jane hanım transfer işlemi ise latif bey tarafından gerçekleştirildi.Bugün için 14.01.2010 itibari ile sonuç negatif , ama ikinci deneme için yine ter
    cihim bahçelievler medical park Kadir SAVAN bey ve ekibi. Emeği geçen medicalpark bahçeli evler personeline teşekkürler ederim.

16. 6 Nisan 2010
  17. dil_ber

dil_ber Hasretimsin BEBEĞİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar bende medical parkta ayşet jane özcanın hastası olarak tedavi gördüm transferim yapıldı sonucumu bekliyorum..ilk denemem acaba tutacakmı???deneyimi olanlar yazsın lütfen..

18. 2 Mayıs 2010
  19. hayatmelek

hayatmelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar.. bende medical parkda kadir beyde ilk tüp bebek denememi yaptım.. tüm ekip çok ilgili ve güler güzlü.. benim ilk seferde sonuç pozitif oldu :))) ama snra farklı problemler nedeniyle erken doğum yaptım ve bebeğimi kaybettim. önümüzdeki ay dondurulmuşlarla tekrar deneyeceğiz.
    ilk denemede benim için tek sorun Kadir beyin toplama ve transferi kendisinin yapmamasıydı. bunu sonradan öğrenmiştim ve yapacak bişey yoktu..
    toplama ve transferi latif küpelioğlu yapmıştı.. o yüzden bu kez kendisine gideceğim.. çünkü ben başından sonuna herşeyi tek bir doktorun yapmasını istiyorum.
    kendisi ile tanıştım. gerçekten memnun kaldım.. umarım bu kez sağlığıyla bebeğimi kucağıma alırım..
    umarım hepimiz bebek sahibi oluruzz :))))