Bahçelievler medicana da tedavi olan varmı ???

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve akyamm tarafından 1 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : akyamm
  1. akyamm

akyamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar merhaba,

Bahçelievler medicanada tedavi olanlar varmı aranızda, orada Doç.Dr.Süha Sönmez varmış cumartesi günü ona gitmeyi düşünüyorum, acaba aranızda bu hasteneyle ve doktorla ilgili bilgi verebilecek olanlar varmı ? Nasıl acaba ?

2. 1 Mayıs 2008
  3. NERMXIXN1982

NERMXIXN1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    CANIM BEN ORDA YAPTIRDIM TÜP BEBEK İŞLEMİNİ AMA BEN DOÇ:SELAM LAÇİN
    DOKTORUM BEN ÇOK MEMNUN KALDIM SÜHA BEY HİÇ BİR ŞEY DUYMADIM

4. 1 Mayıs 2008
  5. akyamm

akyamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canım, süha bey tüp bebek merkezinin başkanıymış sanırım bakalım cumartesi gidip görücez. bişey sormak istiyorum sizinki tüp bebekmi yoksa mikroenjeksiyonmu ? biz mikro yaptıracağız ve beni neler bekliyo çok merak ediyorum. birde ilk tüp bebek denemesimiydi sizinki nasıl başarılımı hastane iyimi, birde ne kadara mal oldu, nekada çok soru sordum ya kusura bakma :))

6. 1 Mayıs 2008
  7. NERMXIXN1982

NERMXIXN1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    CANIM TÜP BEBEK CANIM 6 HAFTALIK HAMİLEYİM BEN İLK TÜP BEBEK DENEMEMİZDİ 2.300 TYL AMA SSK RAPORLU OLDU BİZİM EŞİM ALDI RAPORU

8. 1 Mayıs 2008
  9. akyamm

akyamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    çooook sevindim Allah kucağınıza almayı nasib etsin, bizim durumumuz tüp bebek için uygun değil, mikro yaptıracağız sanırım, birde ssk dan rapor alma durumumuzda yok daha önce aşılama vs.yaptırmadık, başka bir hastane bize 6.000-ytl fiyat verdi ama medicanada fiyatlar nasıl cumartesi öğreneceğiz. bu konuyla ilgili malesef hastanelere güvenemiyoruz çünkü hepsi para olarak görüyolar bizi o yüzden şöyle güvenecileceğim bir doktor ve hastane bulursam orada yaptıracağız, inşallah benimkide ilk denemede tutar, bizde eşimde problem var ileri hareketlilik ve morfoloji sıfır inşallah Allah bizede nasib eder o duyguyu.

10. 20 Eylül 2009
  11. Kazen

Kazen Babalar ve Oğulları Yönetici

Beğenildi:
    17.192
    Ödül Puanları:
    488
  12. 21 Eylül 2009
  13. deniz bulut

deniz bulut annesinin bir tanesi Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım tüp bebek deniyor ama özel merkezlerin hiçbirinde bu uygulanmıyor artık. hepsi sorun ne olursa olsun daha iyi döllenmeyi sağlamak için mikroenjeksiyon yapıyor. ben çamlıca medicana ömer faruk vanlıoğlunda tedavi oldum. henüz sonucu almadım. ama sonuç ne olursa olsun şiddetle doktorumu tavsiye ederim. ssk lı fiyatı bilmiyorum ama normal fiyatı pazarlıkla biraz indiriyorlar. pazarlıkla 2600-3000 artı ilaçlar seviyesini uyguluyorlar. ilaçlar yumurta rezervine ve dozuna göre değişiyor. 1000-1500 tutuyor raporsuz.

14. 21 Eylül 2009
  15. funda_ey

funda_ey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım ben dr suha bey de tedavi oldum inan iyi bir dr çok candan ve çok rahatlatıcı ben negetif sonuç aldım ve 2. denememide onda yaptıracagım sormak istedigin birşey varsa yardımcı olmak isterim inşallah sen de sonuç pozitif olur suha beyden enn kalacagında eminim

16. 21 Eylül 2009
  17. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    canım rapor almadığını yazmışsın....benim eşimde azo spermi var.ondan dolayı aşılama istemiyolar...direk tüpbebeğe yollanıyor....bilgin olsun......