Bahçelievler MEDİCANA da tüp bebek deneyen arkadaşlar

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve shoksheker tarafından 18 Aralık 2008 başlatılmıştır.

18 Aralık 2008
    Konu Sahibi : shoksheker
  1. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar cumartesi günü görüşmeye gidicem yardımcı olurmusunuz burada deneyen hamile kalan varmı? izlenimleriniz nasıl?

2. 20 Ocak 2009
  3. arxixm_balxixm

arxixm_balxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    meraba arkadaşlar bende b.evler medicana süha beye gitmek istiyorum.buraya giden var mı? bilgilerinizi bizimle paylaşın lütfen...

4. 21 Ocak 2009
  5. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet arkadaşlar bende bahçelievler medicana da ilk tüp bebek denememi yaptım sonuç negatif
    bana göre süha bey çok iyi bir doçent kendisinden memnunum fakat çok yoğun olduğu için memnun değilim hastalarıyla bire bir ilgileniyor kariyer olarakda çok araştırdım çalıştığı hastaneler ve başarıları çok iyi 7 aydır hastasıyım ve olumsuz bir davranışını görmedim bu ayın sonundada dondurulmuş embriyolarla transferimi yapacak inşallah hakkımızda hayırlısı olur
    birde benim le aynı gün 2 yumurtası toplanan hastayla ayn ıgün transferimiz yapıldı ve aynı gün kan tahlillerimiz yapıldı onun sonucu çok iyiydi ve hamileydi eğer böyle değerlendirmelerle giderseniz kimine göre çok iyi bir doktor kimine göre kötü yani gitmeden karar veremezsiniz
    burdan tedavi süreçlerimizi paylaşabiliriz

Son düzenleme: 21 Ocak 2009
  6. 22 Ocak 2009
  7. elitu

elitu Rabbim sen yardımcımız ol Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    selam kızlar. Ben de süha beyin hastasıyım. 8 kasımda aşılama yapıldı ama tutmadı. Benim eşim varikosel ameliyatı oldu 1 yıl önce ve sperm sayıları düşük. Aşılamadan sonra kist oluşmuştu. Onun tedavisi yeni bitti. Vücudum ard arda hormon almasın diye şimdilik beklemedeyim. Mart ya da nisan ayında Süha beye tüp bebek tedavisi için tekrardan gideceğim. Herkes için hayırlısı olur inşallah.Deneyimlerinizi buradan paylaşırsanız sevinirim. Çünkü benim de merkez ve dr. la ilgili çok net değil düşüncelerim.

8. 22 Ocak 2009
  9. tonya

tonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam ELİTU bende ekim ayında 3.aşılamamı yaptırdım,şimdide tüp bebek için yeni rapor almam gerekiyor onun presüdürünü tamamlayıp şubat gibi nasipse yaptırmayı düşünüyorum.medıcana iyi bir hastane dr.süha beyi bende çok araştırdım ve doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum ve fiyatları açısından da şuan en iyi seviyede 1500 tl raporlu olunca aşılama yı 600 tl yaptırmışdım.

10. 22 Ocak 2009
  11. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arım balım ne yaptınız gittinizmi süha beye özel mesaj kutuna gönderi yapamıyorum bir bakarmısın

12. 23 Ocak 2009
  13. arxixm_balxixm

arxixm_balxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet dün gittik süha beye.çok iyi bir doktor.arkadaşlar bebeközlemi diye bir site var.ben oranında üyesiyim.bu nedenle ilk muayenede ücretsiz oldu.çok güzel ilgilendi.aşılama önerdi.mart ayında kısmetse başlıyacağız.

14. 23 Ocak 2009
  15. PinkRose

PinkRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar hakkınızda hayırlısı olsun bende süha beye yıllarca gittim hep negatif sonuçlar aldım ama benden kaynaklanıyor dr çok başarılı ve canla başla çalışıyor inşş hepiniz positif sonuçlar alırsınız hayırlısıyla..

16. 25 Ocak 2009
  17. elitu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar Süha Bey iyi bir dr. Normalde muayeneleri, Yumurta gelişimini hep Süha Bey takip ediyor. Fakat benim rahim filmimi Süha Bey de orda olmasına rağmen yardımcısı Sedat Bey yaptı. Hayatımda hiç bu kadar acı çekmemiştim. Yanlış bişey olmasın diye sesimi de çıkartamadım. Resmen öldüm yani. Ve aşılamamı da Sedat Bey yapmıştı ama tutmadı. Tereddütlerim var bu konuda. İşin en önemli kısmını neden Sedat Bey yapıyor anlamış değilim. Şimdi tüp bebek tedavisine başladığımda da yine aynı şey mi olacak. Ama aynı olacak sanırım ki benim aşılamam yapıldığında benden hemen önce Sedat Bey başka bir hastanın yumurta toplama işlemini yaptığını söylemişti.

18. 31 Ocak 2009
  19. elitu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kızlarrr nerelerdesiniz? Süha Beyle görüşenler, tedaviye başlayanlar nerde hani tecrübeleriniz? Yoksa unuttunuz mu bu topiği... Merak ediyorum neler yaptığınızı buradan yazmaya devam ederseniz sevinirim.