bahçelievler medicana sedat evlioğlu??

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve meleqq_ tarafından 5 Kasım 2009 başlatılmıştır.

5 Kasım 2009
    Konu Sahibi : meleqq_
  1. meleqq_

meleqq_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bahçelieveler medicana sedat bey hakkında bilgisi olan bişiler duyan varsa olumlu yada olumsuz bana yardımcı olun lütfen

2. 24 Kasım 2009
  3. ozgcn

ozgcn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    sedat bey benım doktorumdur ben cok memnumun ve samımıyetle tavsıye ederım.

serpili89 bunu beğendi.
  4. 24 Kasım 2009
  5. ozgcn

ozgcn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    eger ıstersen ırtıbat telınıde verebılırım.2 aralıkta derya baykalda canlı yayında olucak ızlemnı tavsıye ederımalkisalkisalkis sevgılerımleee :smiley-cool:

6. 23 Kasım 2011
  7. mehtap190832

mehtap190832 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar ben bu haftasonu kendisinin muaynehanesine tavsiye üzerine gittim aman ha diyim adam resmen kasap!!!
    Allahtan arkadaşıma yapacağı operasyonu anlattım başka bir doktora yönlendirdi kapıyı hemen 2,5 milyardan açtı ya 1 sene bekle ya operasyonla yumurtalarını yakalım diyor ben 33 yaşındayım 1 sene daha beklersem yaşım geçer diyorum operasyon yapalım 2,5 en son diyor.başka dr a gittim sakın ha senin operasyonluk bir durumun yok tahlil sonuçlarına baksaydıya dedi tahlil sonuçlarımıda gördüğü halde bana ameliyat yapacaktı bunların Allah korkusu yok ben çocuk için ne umutlarla gidiyorum kendi üç kuruş kazanmak için benim umutlarımla oynuyor.Allah bunların yanına koymasın

8. 16 Nisan 2016
  9. duygukilicaslan

duygukilicaslan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    1
    selam arkadaşlar çapada görev yapan Sedat EVLİOĞLU hakkında olumlu yada olumsuz yorumlarınızı alabilir miyim kendisinde tüp bebek yaptırmayı düşünüom ama çok kararsızım...