bahçelievler medicana'da doğum yapanlar..

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve kaqol tarafından 16 Mart 2010 başlatılmıştır.

16 Mart 2010
    Konu Sahibi : kaqol
  1. kaqol

kaqol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba, şuan 4 aylık hamileyim ve bahçelievler medicana da dr düzgün beye gidiyorum. daha önce bu hastanede doğum yapan varsa fiyatlar nedir ssklıya? yardımcı olabilir misiniz?

2. 16 Mart 2010
  3. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    kagol selam arkadasım bir konu açmadan önce sayfaları arastırın biraz bir arkadas bu hastaneyle ılgılı cıddı bir problem paylasmıstı eğer aynı hastaneden bahsedıyorsak medicana hospital dı sanırım bir arastır yada ben bulursam koyarım buraya

4. 16 Mart 2010
  5. kaqol

kaqol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam derya, araştırdım biraz aslında ama çok bişey bulamamıştım. tekrar bakayım o zaman. sağol

6. 16 Mart 2010
  7. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım karısıtıyor olamam bak senıde tedırgın etmek ıstemem ama herkez dahıl cok uzulmustuk ve o hastaneyı aklıma kazımıstım yenı olmus bır olay normal doğumda bebeğın kolunamı ne zarar vermısler yanlıs hatırlıyorda olamam senın ıcın bende bakım dur

8. 16 Mart 2010
  9. kaqol

kaqol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende şimdi kontrolden geldim. doktorumdan memnunum aslında ama tabi doğum konusunda nasıl bilmiyorum. gerçekten üzücü bir olaymış acaba hangi medicanada ve hangi doktorla oldu olay? biraz daha araştırayım bakalım.