Bahçelievler meltem hastanesine gidenler varmı

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve alacan tarafından 25 Mart 2010 başlatılmıştır.

25 Mart 2010
    Konu Sahibi : alacan
  1. alacan

alacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Slm kızlar ben tavsiye üzerine meltem hatanesine gidiyorum doktorum nejla hanım şimdilik memnunum ancak hastane hakkında çok bir bilgim yok .burada doğum yapan arkadaşlardan acill yardım bekliyorum.örneğin normal doğumamı sezeryanamı meyilliler.odaları nasıl...amelyathane temiz mi?duyan bilen gören hepinizi buraya bekliyorum

2. 26 Mart 2010
  3. asenamm

asenamm bir elif mıktarı gülümse Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    benım arkadaşım dogum yaptı oradaa.. çok memmun kaldı.. iyiylermiş hemşireler falan... bende o cıvarda hastane arıyorum.. o hastanede nuray hanım çok iyi tavsiye ederim.. bende hastane arıyorum.. belki giderim.. oraya..

4. 26 Mart 2010
  5. alacan

alacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya kafam karışık nisa hastanesine bakayım diyorum ordada bir sürü iyi ve kötü yorum var JFK desen başımdan bir olay geçti kapılarına bile uğramam acaba arkadaşına sorabilirmisin odalar nasılmış temizlik hijyen bide acil durumlarda nereye sevkediyorlar ben nejla hanıma gidiyorum çok güleç yüzlü iyi bir doktor ama hastane içime sinmedi gibi girişi dar nebilim hastane dediğin biraz ferah olmalı bide gerçekten o çevreye yabancıyım bir başlamış olduk tavsiye üzerine yola devam ediyoruz

6. 26 Mart 2010
  7. asenamm

asenamm bir elif mıktarı gülümse Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım dogum yapan arkadaşım çok titizz.. hatta eşi ondanda titizdi.. hastane ortamı çok uygun kuvez vs. var.. ve hapsı bayan... çok mememun kaldılar.. o sezaryan yaptı... ama suyu bıtmişti.. erken dogum oldu.. prameture bebek oldu...
    ama hastaneden çok mememun kaldılar... temız.. ve ben gittigimde de doktor çok illgilendi.. evet 1 saat bekledım.. ama ilgi çok guzeldı.. ve çok iyi bilgi verdi..

şu anda oturdugum yere ters oldugu için gidemiyorum..