bahçelievler yaşam hast.giden hamileler

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ruzgar10 tarafından 7 Ocak 2010 başlatılmıştır.

7 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ruzgar10
  1. ruzgar10

ruzgar10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bahçelievler yaşam hastanesi doğum ücretleri çok uygun.pahalı hastanelere kanmayın.ben mehtap çiçeğe gidiyorum.
    başka gidenler varsa tecrübelerimizi paylaşalım.

2. 8 Ocak 2010
  3. heroine

heroine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    151
    Ödül Puanları:
    163
    ssk lıya ücreti-tahlil ücreti ve en önemlisi doktorun tavrı nasıl.... rahat hissttiriyormu sana..yoksa hemen hızlı hızlı geçip bi sonraki hastayımı almaya çalışıyor

4. 9 Ocak 2010
  5. ruzgar10

ruzgar10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tahlıl Ücretlerı dıĞer hastanelere gÖre uygun.2!lı 3!lÜ testsler 60 lıra cıvarında ÇÜnkÜ gerı kalanını ssk karŞılıyor.doktorum Çok ıyı ılgılenıyor.sızı pohpohlayıpta paranızı almalarına ızın vermeyın.oldukÇa yoĞun bır doktor zaten.Çok hastası var .ınsanlar Çok memnun olduklarını sÖylÜyor.anadolu yakasından gelen bıle var.

6. 11 Ocak 2010
  7. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Rüzgarcım ssklıya doğum ve sezeryan ücretlerini öğrenip yazarsan çok sevinrim.

8. 11 Ocak 2010
  9. ruzgar10

ruzgar10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    normal doğum ücretsiz,sezaryen 500

10. 13 Ocak 2010
  11. toby

toby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bende yaşam hastanesinde kampanya varmış diye duydum normal doğumda peki hastanede küvez var mı onlarda fiyat nasıl oluyor biliyor musun

12. 13 Ocak 2010
  13. hlydvlc

hlydvlc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    maalesef hastanenin yeni doğan yoğun bakım ünitesi yok

14. 13 Ocak 2010
  15. ruzgar10

ruzgar10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet yok.ama şu an yapılıyor.kaç lira olduğunu bilmiyorum.ben doktoruma ve hastaneye güveniyorum.

16. 22 Temmuz 2010
  17. TozToprak

TozToprak 06.07.2013 hedef-79 Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar yaşam hastanesine gitmek istiyorum op.dr erkan akan varmış sitesinden baktım nasıldır acaba iyi ilgileniyomu daha önce giden oldumu bu doktora

18. 24 Ekim 2011
  19. d_dudu

d_dudu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Merhaba;

Ben de 30 haftalık gebeyim Yaşam Hastahanesi'ne gidiyorum. Erkan Bey çok ilgili bir doktor, Mehtap Hanım bayan olduğu için çok sıra oluyor, Erkan Bey'de pek sıra olmuoyor. Kendisi düzenli kilo ve tansion ölçümlerini düzenli yapıyor ve her konuda rahatlatıcı açıklamalarda bulunuyor.
    Hastahanede muayene ücreti 25 TL daha yeni zam geldi. İkili test 60 TL; 24. haftada yapılan Şeker yükelemesi ve idrar tahlili için de yaklaşık 45 TL ödedim.
    Ayrıca doğum şu anda Yaşam Hastahanesinde 250 TL; Herkes sancısını kendi odasında çekiyor ve yanınızd birisi ; isterseniz eşiniz bulunabiliyor.
    Yalnız Erkan Bey fiyatlara zam geleceğini söylediç Normal doğum 500 TL, ya da en fazla 750 TL olsa yine çevre hastahanelere göre uygun:)
    Ayrıca Erkan Bey'e özellikle daha yeni sordum hastahanede 4 adet yeni doğan bakım ünitesi olduğunu ve bunları yeni yenilendiklerini belirtti.
    Ben şahsen soyguncu zihniyetteki diğer isimi büyük hastahanelere gitmektense Yaşam Hastahanesinde doğum yapmayı düşünüyorum.
    Erkan Bey sezeryan olursa başka hastahanede de doğum yaptırabileceğini söyledi.
    Medicana'da Düzügn Bey çok iyi bir doktor arkadaşım orada doğum yaptı, ama hastahanenin tahlil fiyatları, muayene fiyatları pahalı ve Düzgün Bey'den randevu almak zor, çalışan insan için uygun değil.
    4 boyutlu ultrason hariç herşeyimizi Yaşam Hastahanesinde yaptırdık; Erkan Bey'i herkese tavsiye ederim.