bahtsız mıyım ne?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve dileck tarafından 19 Kasım 2009 başlatılmıştır.

19 Kasım 2009
    Konu Sahibi : dileck
  1. dileck

dileck Guest

lise yıllarımda hep üniversiteyi kazanayım diye hayal ettim. Ne çok hayalim vardı üniversiteye dair. Her şeyi üniversite için ertelemiştim. Derken istemediğim bir üniversiteye ağlayarak geldim. Ve 3.senem oldu bile. Hiçbir şey hayal ettiğim gibi olmadı hem de hiç. 1.sınıfta saçma sapan birine aşık oldum ve sonu büyük hayal kırıklığı olmuştu. forumda yazanları okudum ve çoğu kişinin burada kişiliksiz diye tabir ettiği tiptendi. Artık kimseyi bulmama kararı aldım,beni isteyen beni bulur dedim ama bu senenin başından beri beni bulan tiplere bakıyorum,hiç biri adam gibi değil. Nerede saçma sapan insan var gelip beni buldu.Benim onlarla işim olamazdı zaten ve olmadı da.. Bugünlerde doğru erkeğin olup olmadığı konusunda şüpheliyim.. varsa bile şimdiye çoktan kapılmıştır.. kimse sevgilim olmadığına inanmıyor, ailem bile ama gerçekler böyle..
    o yüzden merak ediyorum sizler sevgililerinizle ya da eşlerinizle nasıl tanıştınız ??

2. 19 Kasım 2009
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    doğru insan doğru zamanda gelir seni bulur

benim öyle oldu şahsen

4. 19 Kasım 2009
  5. SreCa

SreCa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aramana gerek yok o dogru insan seni bir şekilde bulur ve sen bunun farkında bile olmassın sadece zamn ve kısmet bu işlerr

6. 19 Kasım 2009
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    evet kısmet bende senin durumundayken doğru erkek kalmadı die düşünürken eşimle tanıstım tanısmamızla evlenmemiz 10 ayı buldu dogruyu bulunca beklemeye gerek kalmıo sende öyle bir anda karsılasırsınki yaralarına derman olur

8. 19 Kasım 2009
  9. Kara_Sevdam

Kara_Sevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    illa biri olcak diye bişi yok vakti geldiğinde o seni gelip bulur kimsenin peşinden koşmak zorunda değlsin bekle doğru kişi usulunce gelir zaten

10. 19 Kasım 2009
  11. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    Vaktı geldıgınde nasıl oldu ne oldu anlamazsın bıle.guzel bır ruyanın ıcınde bulursun kendını...

12. 19 Kasım 2009
  13. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    insan önce şükretmeyi öğrenmeli bence.

14. 19 Kasım 2009
  15. teremm

teremm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım bende üni.1.sınıftayken birine aşık olmuştum onun tawırlarından sezerek sonra ne olduysa çekti kendini..ve ben tamam dedim kimse olamaz dedim ve hayatı boşwerdiğim bi anda ve ummadığım bi anda ikimiz birbirimizi bulduk..ve ilginçtir ki o da benm gb hayatımda kimse olmasın dediği bi zamanda beraberliğimize başladık ve 3.yılımıza girdik.şuanda sözlüyüz..inan ki doğru olduğunu kalbinden bişiler koptuğunda anlıosuna.s

16. 20 Kasım 2009
  17. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    aah aah güzel konu :))
    ben benimkini ilk kez lise sona gecerkenki yaz gormuştum..bizim yazlığa gelmişti..benimde o sıralar basıma bela olan bir sevgilim vardı..ben benimkini gördüğüm an 'aha bu cocuk tam benlik' dedim :)) benim bı arkadasım tanıyordu benimkini..bı süre bakisip kesitikten snr dayanamadım ve benim arkadastan bizi tanistirmasini istedim,öyle tanıştık..ama snr bu adı gitti yan siteden bı kızla çıktı..bende çok takmadım ztn bela olanla uğraşıyordum..neyse snr bunlar bı hafta çıktı ayrıldı bu da gitti..snr dershaneler açıldı bı baktım bunla aynı dershanedeyiz :) ama ben hala ötekinden kurtulamamistim :KK43: neyse öyle hiç bı şey olmadan gecti koca sene..bı daha da görmedim..üniversiteye girdim,o belalidan kurtuldum,1. siniftaydim bı arkadaşımla aksam yemeğe gittik bı çocukla selamlastilar fln ben de kafamı kaldırıp bakmadım..meger o cocuğun yanında benimki varmış,beni gormuş..bı hafta snr benim ark aradı böyle böyle bı cocuk var seninle tanışmak istiyo diye :) ben sok oldum tabii :) ve 1 hafta snr 4umuz buluştuk..ondan 2 hafta snr da çıkmaya başladık :)) 5 yıl oldu :)) hala dalga gecer benle yanıktın sen bana senelerce diye :)) eh sayılır :)) ama demek ki o zmn doğru zaman değilmiş :) simdiymis doğru zaman :) çıkmaya başlamadan 4 sene önce tanışmıştık :)) ama 4 sene geçmesi gerekiyormuş :))
    gercekten hersey olacağına varıyor..eğer bir insan senin için doğru insansa kader bir sekilde yolunu kesistiriyor..sanırım bunun en iyi ornegi benim :)) o yüzden bunun için üzülme,mutlaka doğru zaman da doğru yerde goruceksin o kisiyi :))

Son düzenleme: 20 Kasım 2009
  18. 20 Kasım 2009
  19. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    yaww bu senin en güzel yılların sen ne die birini bulamadım derdine düştünki
    arkadaşlıklar edin faaliyetlere katıl eğlen gez tadını çıkar
    illa bi erkek mi olmalı hayatında