Bakalım nasılız?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ayel tarafından 19 Eylül 2010 başlatılmıştır.

19 Eylül 2010
    Konu Sahibi : ayel
  1. ayel

ayel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bir ilişkiye başlarken çok fazla irdeliyorum.belkide bu yüzden hala bekarım :KK1:
    hani eğer olmayacak gibiyse,daha başlangıçta sorunlar varsa yada sorun yaşanacak gibi görünüyorsa başlamıyorum o ilişkiye yada olmayacağını anladığımda bitiriyorum.geleceği olan bir ilişki istiyorum her zaman.ama herkes böyle sorgulamıyor herşeyi,oluruna bırakıyor tanıma aşamasından sonra karar veriyor duruma göre ya devam ediyor ya bitiriyor.ama bu zaman içinde insan yıpranabiliyor kötü tecrübe edinince soğuyor.işte ben bu yüzden temkinli davranıyorum.fazla garanticiyim belki de.ya da mükemmelliyetçi.ama yine de olacakların önüne geçebiliyor muyum?hayır.
    peki siz nasıl hareket ediyorsunuz?

2. 19 Eylül 2010
  3. havingzl

havingzl mutlu yarınlar... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    ben hiç böyle bir şey düşünemedim. pek çok teklif aldım ama hiç düşünmeden reddettim. ama aşkım karşıma çıktığında öyle olmadı. o benim ilk ve son aşkım:kedi: onu gördüm ve işte o dedim. nasıl oldu bilmiyorum ama öyle bir his geldi bir anda. ve o his üç yıldır içimdezemuszemus

4. 20 Eylül 2010
  5. ayel

ayel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    demekki o insan karşına çıktığında sorgulamıyor bile insan,aşk böyle birşey demekki allah bize de nasip etsin gerçek aşkı inş:1hug:

6. 20 Eylül 2010
  7. havingzl

havingzl mutlu yarınlar... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    amin inşallah. dilerim herkes bizim kadar mutlu olsun