Bakalım neler söylenecek.....

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve gunesteki_golge tarafından 16 Ekim 2008 başlatılmıştır.

16 Ekim 2008
    Konu Sahibi : gunesteki_golge
  1. gunesteki_golge

gunesteki_golge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaşlar, yeni bir paylaşım konusu açmak istedim. çok çok sevdiğiniz erkek arkadaşınızın doğum gününe çok çok özel bir şey yapmak isterseniz ne yapardınız???? bu kutlayacağınız ilk doğum günü ve çok özel olsun istiyorsunuz.... ama bir sorun var aranızda 12 saatlik bir yol var yani bu kadar mesafeye rağmen onu çok şaşırtacak ve mutlu edecek ne yapardınız.....emin olun yorumlarınıza ihtiyacı olan çok kişi varkaydirigubbakcemile5

2. 16 Ekim 2008
  3. EU3

EU3 Guest

sadece yanına giderdim ve aşkım ben geldim derdim bundan daha ii bir sürpriz bekleyipte şaşırmamışsa eğer sonrada sinirimden ağzıma geleni söyler çeker giderim...
    herkes kendi kaderini yaşar!

4. 16 Ekim 2008
  5. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    aranız madem okadar uzak senin orda olman ona büyük bi hediye olurdu
    geldigin anda arayıp şuraya gel desen de yeeter

6. 16 Ekim 2008
  7. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.078
    Ödül Puanları:
    488

Ne kadar seversem seveyim onun yanına gitmezdim:nazar:
    Bulundugu yeri tanısamda tanımasamda gitmezdim.
    Eşşeğimi saglam kazıga baglıyım nolur nolmaz:nazar:
    (böyle bişeyi yapıcak cesareti kendimde bulamam doğrusu-tatlicadiarzu- anam dereye götürür allama:lepi:) Neyse

aklıma gelmioşakkıdı gelirse yazarımsositososito

8. 16 Ekim 2008
  9. scarabe

scarabe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Canım benim eşimde fransada yani benden çok uzakta ve 10 gün sonra buraya gelicek. doğum günü diye kalkıp fransaya gidicek halim yok ya o geldiğinde vericem bence sende yerinden kımıldama özellikle sen bi bayansın bırak erkekler gelsin bu özel günlerde.Ama illa özel bi şey yapmak istiyorum diyorsan hediye al derim. hediye konusuna gelince ben sihirli kupa ve ikimizin bulunduğu bi resmi puzzle yaptırdım. sihirli kupa çok güzel dijital bi resmi veriyorsun kupaya resmi monte ediyorlar ve kupanın dış görünüşü kapkara sadece içine sıcak sıvı içecek girdiği zaman kupanın karartısı gidiyor ve yavaş yavaş resim ortaya çıkıyor. Benim eşim çok sık kahve içer ve benim aklıma bu gelmişti. ikimizin bulunduğu 2 resmi verdim kupanın önünde renkli resmimiz arkasındada siyah-beyaz nostaljik bi resmimiz var. gördüğünde heycanından yerinde duramamıştı. hiç bir yerde görmediğini söledi ve onu çok mutlu ettiğimi söyleyip gözleri dolmuştu. şimdi benden çok uzakta ve bana her telefon edişinde güne seninle başlıyorum diyor.puzzela gelince onuda ikimizn beraber olduğumuz bi resmi fotoğrafçıya götürdüm ve istediğim boyutta puzzle yaptırdım. eşimede puzzle'ı dağıtmış bi vaziyette kutu içinde verdim ve bizi tamamlamanı istiyorum dedim. çok uğraştı ama pes etmedi sonuda da işte artık bütünüz demişti. ilgini çektimi bilmiyorum. Ama benim sana tavsiyem kalkıpta tek başına 12 saatlik bi yolu gitme derim.

10. 23 Ekim 2008
  11. gunesteki_golge

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ilginize çok teşekkür ederim...bir kaç gündür siteye bağlanamadığım için cevap da yazamadım....çok ince ve düşüncelisiniz çok teşekkürler...
    scarabe puzzle ı sevgilim yapmıştı bana ve bardak olayını da biliyor beraber görmüştük ve konuşmuştuk başka ne yapabilirim. hm bu arada evet gitmeyi düşünmüyorum zaten ben uzaktanda olsa çok özel romantik bir süpriz yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim....

12. 23 Ekim 2008
  13. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    çok özel olsun istiyorsan atla uçağa yada otobüse yanına git. Başka hiçbirşey onu bu kadar mutlu edemez sanırım..
    Bu olamayacaksa çalıştığı yere kocaman bir demet çiçek ve içine benim yazdığım bir şiiri eklerdim...
    Diğer hediye türündeki herşey zaten hediye yani çok özel şeyler değil bence.

14. 23 Ekim 2008
  15. gunesteki_golge

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evet gitmek istiyorum ama gidemem. ama çok da özel bir şeyler olsun istiyorum hediye de evet özel değil normal. hadi kızlarrr zaman daralıyor yardımmmmm

16. 23 Ekim 2008
  17. EU1

EU1 Guest

şekerım uzaksa zatenbu kdar fedakarlık yapıp gıtme,
    hava kış istersen atkı bere ör ve gönder çikolata da gönder bu da bi yol , hem el emegı olacak..
    kupa puzzle de gzel fikirler cok.

18. 24 Ekim 2008
  19. gunesteki_golge

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evet örgüyü de düşündüm ama yetiştiremem ki doğum gününe kadar onu daha onra yapacağım. aklıma başkada gelmiyor:KK43: