Bakar mısınız kızlar_*

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Sedaa_ca tarafından 24 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Sedaa_ca
  1. Sedaa_ca

Sedaa_ca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Daha önce konu açıldıysa afedersiniz..Arkadaşlar benim saçlarımda çikolata kahve var...Fakat ben thalianın şu resimdeki saçları gibi istiyorum...Hangi renk yada kuaföre anlatırken ne demeliyim...Çünkü direk resmi götürürsem bilgisiz oldugumu anlayacaktır kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme: 24 Mayıs 2009
  2. 24 Mayıs 2009
  3. Sedaa_ca

Sedaa_ca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
  4. 24 Mayıs 2009
  5. ginka

ginka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    küllü kumral bu sanırım

6. 24 Mayıs 2009
  7. Sedaa_ca

Sedaa_ca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hmm teşekkürler peki aralarda gölge var mı bana mı öyle geliyor :\

8. 30 Mayıs 2009
  9. Sedaa_ca

Sedaa_ca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Peki ben bu rengi evde elde etmeye çalışsam hangi markayı önerirsiniz:\ ve saçıma açma işlemi uygulamam gerekiyor mu? Eger gerekiyorsa palettenin yogun açıcılarını felan duydum nasıl kullanılıyor :\ Çok oldum ama idare edin mafoldumben

10. 30 Mayıs 2009
  11. Sedaa_ca

Sedaa_ca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sanırım ilgilenebilecek arkadaşlar yok ?

12. 30 Mayıs 2009
  13. kelebecik

kelebecik HERŞEY GÜZEL OLACAK... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde saçım çikolata kahveydi ama yaklaşık 2 sene filan üst üste boyaya boyaya çok koyu bir çikolata kahveydi. Bu sene sıkıldım artık açtırıp bakır yaptırmak istedim. İlk önce açık kumral aldım evde boyadım, sadece diplerden çıkan kendi saçım biraz açıldı. Sonra palett renk açıcı boyadan aldım hemde 2 kutu... Ama oda sadece diplerdeki uzayan kendi saç rengimi açtı. En sonunda kuaföre gittim ve açıcıyla açıldı saçlarım. Çikolata kahveyi evde normal boyayla açabileceğini düşünmüyorum ancak iyi ve güvendiğin bir kuaföre açtır. Renk küllü orta kumral gibi duruyor, aralardaki yansımalar gölgemi yoksa ışıkdanmı anlayamadım. kaydirigubbakcemile-tatlicadiarzu-

14. 30 Mayıs 2009
  15. kelebecik

kelebecik HERŞEY GÜZEL OLACAK... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde saçım çikolata kahveydi ama yaklaşık 2 sene filan üst üste boyaya boyaya çok koyu bir çikolata kahveydi. Bu sene sıkıldım artık açtırıp bakır yaptırmak istedim. İlk önce açık kumral aldım evde boyadım, sadece diplerden çıkan kendi saçım biraz açıldı. Sonra palett renk açıcı boyadan aldım hemde 2 kutu... Ama oda sadece diplerdeki uzayan kendi saç rengimi açtı. En sonunda kuaföre gittim ve açıcıyla açıldı saçlarım. Çikolata kahveyi evde normal boyayla açabileceğini düşünmüyorum ancak iyi ve güvendiğin bir kuaföre açtır. Renk küllü orta kumral gibi duruyor, aralardaki yansımalar gölgemi yoksa ışıkdanmı anlayamadım. kaydirigubbakcemile-tatlicadiarzu-

16. 30 Mayıs 2009
  17. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    aman benimde kahveydi saçım açtırayım dedim bide bitkisel boyayla kuaförde olduğu halde çatır çatır yandı saçlarım psikolojim bozuldu resmen yeni yeni düzelio şükür ..önceden röfleydi saçım deli gibi kahve yaptım geri döneyim derken kel kalıyodum allahtan saçım sağlammış offfff gitti saçlar kestirdim kısacık kaldı bide üstüne valla ben tövbe ettim kızlar en iyisi boyadan iice arınınca saç mümkün olduğunca doğal saça açıcı uygulamak ben beklicem boyadan kurtulana kadar artık gerçekten gözüm korktu ...............kuaförüm kötü diye düşünürseniz yıllardır bana röfle yapan insan güvenirim her koşulda ama yapmayalım diye uyardı beni dinlemedim al sana işte :KK43:

18. 30 Mayıs 2009
  19. Sedaa_ca

Sedaa_ca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hmm çok teşekkür ederim kızlar ilginize ben en iyisi güwenebilecegim bi kuaför arayışına gireyim :)