Bakar Mısınız ?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Eylül Çiçeği tarafından 23 Mart 2009 başlatılmıştır.

23 Mart 2009
    Konu Sahibi : Eylül Çiçeği
  1. Ya kızlar ben bugday tenliyim,saçlarım kahve,kaşım ve gözlerim ise siyah ya bana nasıl bi saç ren gi gider :\ mesela diplerden koyu yaptırıp uçlara dogru sarıya gitse olur mu :\ yada natalia oreronun bi saçları vardı koyu kızıl ,kahve gibi duruyordu :\ Yoksa onun gibimi resim lerle yardımcı olur musunuz?:enbuyukkk:

2. 23 Mart 2009
  3. 23 Mart 2009
  4. ilgi istiyorum e bir fikir verin benneyaptımki

5. 23 Mart 2009
  6. sblue

sblue iyilik kumkuması Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    seninde bir fikrin olsaydı daha net birşey söyleyebilirdim ama verdiğin örnekler çok ve hepside farklı şöyle eleyelim beyaz tenlisin çok koyu tonlar sırıtabiliyor yapay kalabiliyor daha açık tonlarda irşeyler düşün hafif gölgeler güzel olur sanırım

7. 23 Mart 2009
  8. subat_01

subat_01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mageShack - Image Hosting :: selektivemarkasnnororen.jpg bence buu arkadaşım hatta uçlarını braz daha sarımsı yap süper olur :içelim:

9. 23 Mart 2009
  10. Çok teşekkürler kaydirigubbakcemile5

11. 23 Mart 2009
  12. subat_01

subat_01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    boyatınca fotonu koyarmısınnn ben çok imreniyorum saçlarımı akıtsam bende bal rengi yapcam ama saçlarımı akıtmaya korkuyorum yanacak çnkü diye korkuyorumm =(((( boyat we resmini koy inşallah çok güzel olur :KK66:)

13. 23 Mart 2009
  14. tabi ki koyarım,peki birşey daha var benim kaşlarım siyah:KK43: sırıtmaz mı Yoksa diplerini koyu mu yaptirim saçlarımın,çünkü daha 17 yaşındayım boyatmama annem kızarrbenneyaptımki

15. 23 Mart 2009
  16. subat_01

subat_01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaşlarını çok boyatma ama hafif açtırr sırıtır kaşların çok siyahsa..deki kaşlarımıda hafif açarmısınız de onlar halleder ama sakın çok açtırma ozaman yapma duruyor ben açtırdım kaşlarımı çok hafif ama eğer öylee kop koyu siyah değilse elletme diplerin zaten çok açık olmicak fotoda çok açık değil

17. 23 Mart 2009
  18. ImageShack - Image Hosting :: selektivemarkasnnororen.jpg
    peki bunu hangi aşamalarla elde edebiliriz