Bakarmısınız ?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve l0wer0ck tarafından 15 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : l0wer0ck
  1. l0wer0ck

l0wer0ck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben 1 hafta önce ilk defa erkek arkadasimla iliskiye qirdim ama pişman değilim. ve ay başındaydım. adetken hamile kalınmazmış bunu öğrendim, öğrenmeden önce sevqilim icime bi kere bosaldı sadece bi kereliğine, korunmuyoruz. ben korunmam diyo, ben hap kullanayım diyorum. hemen hamile kalınmaz diyo. aynı qünün yarınında qene iliskiye qirdik bu sefer qöbeğime bosaldı. o bosalıyo bende bosalıyorum ama qöbeğe bosalması bence farketmiyor, spermleri bulasır diye düşünüyorum ve hamile kalmaktan korkuyorum. lütfen biraz bilgi verirmisiniz ? :bbo:

2. 15 Mayıs 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    adetliykende hamile kalan kişiler var asla olmaz diye bişiy yok
    ama maşallah erkek arkadaşınız kandırmanın yolunu bulmuş bi kerecikten bişi olmaz ha
    yarın sen hamile olduğundada ben bi kere yaptım benden deil der galiba
    madem yapıosunuz korunun bi zahmet

4. 15 Mayıs 2010
  5. nicleyata

nicleyata Nicle Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar,
    öncelikle bu hassas ve mutlaka bilgilenilmesi gereken bir konu...bunu yapmadan önce çok fazla düşünmelisin demek isterdim ama bu konuda biraz geç kalmışım, asıl önemli olan bundan sonra nasıl davranmam gerektiği..
    hamilelik kalmak ilginç bir olay ne zaman ve nasıl olacağı pek belli olmaz .sen sakın hurafelere inanma bu konuda.tabi regl olduğun dönemde hamile kalman zor, çünkü yumurtladığın bir dönem değil.ama ne olursa olsun bir anlık zevk için bu kadar gençken risk almaya değmez derim..
    erkeklik hisleri ve kadınlık çok farklı şeyler , erkek sadece -kaba bir tabirle--boşalmak istedigi için yani erkeksel dürtülerle bunu yapar ama biz kadınlar böyle değiliz..
    Güven sevgi ve aşk bizim için önemli şeyler..
    yazdıklarından anladığım kadarıyla ki her ne kadar sizin ilişkinize karışmaya hakkım olmasada..şunu söylemek isterim; erkek arkadaşın böyle bir olayı seninle yaşadıysa bunun getirdiklerinede katlanmak zorunda.Yani korunması gerekiyorsa korunmak zorunda, ben istemiyorum diyerek bundan kaçamaz....bu sana karşı en büyük sorumluluğu..
    hamileliğin dışında başka onlarca hastalığında sana geçme ihtimali var bunu yaşadığın zaman eminolki tek başına çaresiz kalırsın..
    eğer aranızdaki ilişki ciddiyse zaten sana değer verdiği için korunmayı kabul edecektir.şuanda gençliğin verdigi alevle cinsel dürtüleri çok ağır basıyordur ama sen dikkatli ol lütfen, çünkü allah korusun hamile kalırsan bunun sıkıntısını en çok sen yaşayacaksın ve çocuğunu aldırdığın zaman da evlendiginde hamile kalamama gibi bir sıkıntığla bile karşı karşıya kalabilirsin:KK43:(
    ve ennnn önemlisi bu durumun çok özel olduğunu ve herkesle yaşanmaması gerektiği unutma lütfen..
    sadece ve sadece değecek kişilerle bu özelini paylaşmanı tavsiye ederim..
    sevgiler

6. 15 Mayıs 2010
  7. l0wer0ck

l0wer0ck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sana katılıyorum =) ama o bu konuda bilgilide, ben korkuorum

8. 15 Mayıs 2010
  9. l0wer0ck

l0wer0ck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Anladımm sağolun tşkr edermm

10. 15 Mayıs 2010
  11. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bana göre hiç bilgili değil :eek:lmaz:
    bilgili olan insan KORUNUR
    bir kerecikten bişi olmaz da demez yaşın kaç bilmiyrum ama bi doktora gidip hap kullanımına başlamanda fayda var yoksa zarar gören sen olacaksın

12. 15 Mayıs 2010
  13. mother bear

mother bear Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canım her ilişkinde muhakkak korunun aylarca uğraşıp defalarca bereber olup bebeği olmayanda var adetliyken birlikte olup hamile kalanda bu senin yumurtlamanla ilgili birşey bence işini şansa bırakma ciddi bir risk ya partnerin yada sen muhakkak korunun bence...

14. 15 Mayıs 2010
  15. melser_ak

melser_ak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    katılıyorum ve öyleki eklenecek hiçbişey yok

16. 15 Mayıs 2010
  17. peluska06

peluska06 ikizlerim melek oldu :( Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    kaç yaşındasınız sorabilir miyim
    liseli olduğunuzu tahmin ettim

18. 15 Mayıs 2010
  19. dusunmemlazim

dusunmemlazim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    153
    bunu arkadasinla beraber olmadan once dusunmen gerekiyordu.. artik hersey ne kadar basitlesti. bi de soruyorsun yani.. basa gelen cekilir. herseye hazirlikli ol sen!
    pisman degilmissin gerci ama neyse...