Bakasn aldatmas beni gerdi.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve aysesat tarafından 17 Ekim 2009 başlatılmıştır.

17 Ekim 2009
    Konu Sahibi : aysesat
  1. aysesat

aysesat YiĞit 31/07/2008 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm hanımlar,
    daha önceden belki atırlarsınız konumu,eltimi aldatmıştı kaynım
    21 yıllık çok mutlu giden bir evliliğin ardından,rahim ameliyatı olan eltimi öyle geçici bir heves olmayan bir ilişkiyle aldatıyordu ,ve birsürü çirkeflik yapıp ne ayrılıyor, nede diğer kadından vazgeçmiyor.
    ve hiç kimse ,ailesinden hiçkimse onaylamıyor bu ilişkiyi,hatta eşim ve ben eltimin yanındayız,benim evim uzak fakat 1 yaşındak oğlumla gün aşırı onlara giderdim

fakat asıl gelmek istediğim yer başka,
    eltim geçen aradı,bana karşı kaba konuşuyordu,anlam veremedim,bişey soracağım ama doğru söyleyeceksin dedi,bende tabiki dedim,
    kaynımın o kadınla bize geldiğini ve bizim evde imam nikahı kıydığını iddia ediyordu,saçmalama dedim,ne alaka ,nasıl gelir bize,ve bizde nihah kıyacak..
    çok saçma dedim,böyle bir şeyin asla olmadığını ve olamayacağını söyledim,inanmıyordu galiba,sonra birden sinirli sininirl konuştu ve beddua etti,eşime ve bana,,ima etti yani bunu
    eltimle aramız iyidir,yani saygı çerçevesi içinde herşeyi konuşur paylaşırız
    bende net biri olarak bilmediğin şeyler için yargılama bizi dedim ve kırılacağımı söyledim,çünki bize beddua ediyor ya
    benim herşeyim kocam ve bebeğim,eşi kendini aldatıyor diye sorunlar yaşıyor olabilirler ama bu ona bize beeda etme hakkını vermez....sonra kapattık telefonu
    sonra eltimin kızı aradı,20 yaşında.oğlum huysuzdu bakamadım,o da eşimi aramış,yani
    amcasını.
    ve eşime sende şerefsizsin babama yardım ettiniz bizi kandırdınız demiş,eşim şaşırmış,
    iftira ne kötü,
    eşimki yeğenlerini çok çok sever,daha ağza alınmayacak küfürler yağdırmış,eşim kızmış,dahada yetmemiş kötü laflarla mesaj atmış ...
    görüşmüyoruz şimdi,ne bu şimdi ya,kim söyledi,ne yalanlar attıysa yazık diyorum,en önemliside onlar nasıl inanırlar ya,birde eşimin elinde büyüyen yeğeni şerefsiz diyor
    ailelerinde herkes birbiriyle küs,ben hiç alışık değilim böyle şeylere
    çok yıprandım,sinir oluyorum hepsine,:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

2. 17 Ekim 2009
  3. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Peki siz kaynınızın eltinizi aldattığı kadınla tanıştınız mı?

4. 17 Ekim 2009
  5. esrazey

esrazey Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yazık ki ne yazık.
    hadi eltiniz psikolojik olarak rahat değil,anladığım kadarıyla kadının sinirleri bozulmuş.ama yeğen çok büyük terbiyesizlik yapmış.
    boşver canım,
    iyilik yap at denize,balık bilmezse Hâlık bilir.

6. 17 Ekim 2009
  7. Gardenia

Gardenia Bana kırmızı çok yakışıyorr :)) Üye

Beğenildi:
    496
    Ödül Puanları:
    153
    yani pessssssssss hadi eltinizin pskolojisi bozuk ama yeğenin yaptığı çok büyük terbiyesizlik gerçekten amcayla nasıl böyle konuşulur şaşdım kaldım benn eltinizde sizi tanımıyormu anlamadan dinlemeden nasıl böyle konuşur siz enisi hiç karışmayın derim ben boş verin ne yaparlarsa yapsınlar:nazar::nazar:

8. 17 Ekim 2009
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bu cok önemli bir nokta....bende merak ettim?CADIARZU

10. 17 Ekim 2009
  11. hunter7

hunter7 bana düşen,hep sabır... Pro Üye

Beğenildi:
    4.451
    Ödül Puanları:
    238
    Bu olayı nerden duyduklarını araştırın.doğruları ortaya çıkarmak için gerekirse tarafları yüzleştirin.
    Olay ortaya çıkıp,haklılığınız ortaya çıkınca da,eltinizle eskisi gibi samimi olmayın.Aranızda küslük olmasın ama,size güvenmeyen biriylede çok samimi olmak yanlış olur.

12. 17 Ekim 2009
  13. hunter7

hunter7 bana düşen,hep sabır... Pro Üye

Beğenildi:
    4.451
    Ödül Puanları:
    238
    Bu olayı nerden duyduklarını araştırın.doğruları ortaya çıkarmak için gerekirse tarafları yüzleştirin.
    Olay ortaya çıkıp,haklılığınız ortaya çıkınca da,eltinizle eskisi gibi samimi olmayın.Aranızda küslük olmasın ama,size güvenmeyen biriylede çok samimi olmak yanlış olur.

14. 17 Ekim 2009
  15. şayet o bayanla bi tanışmışlığınız görüşmüşlüğünüz yoksa size yapılan çok ayıp. ancak ailenin şu anda içinde bulunduğu durum çok zor. sizde onları anlamaya çalışın. ve hatta gidip konuşun. bizden nasıl böyle birşey beklersiniz diyin ve bu tavırlarına karşılık siteminizi yapın dönün evinize..
    belliki birileri işlemiş eltinizi. onada yazık yaşadığı kolay değil.

16. 18 Ekim 2009
  17. nazz81

nazz81 artık mutluyum Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    153
    nerden çıkarmış böyle bişeyi hiç sormadınız mı?

18. 18 Ekim 2009
  19. aysesat

aysesat YiĞit 31/07/2008 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne münasebet canım????
    ben böyle bir şeyi kabul edermiyim,,,o kadına o kadar çok kızgınım ki,,,
    kadın bir şekilde reddederse erkek o kadar peşinden gitmez bence,,
    tamam kaynım adilik yaptı ama kadında istemeseydi bu olay buralara gelmezdi