Bakasnn sizden stn olduunu, sizden daha iyi olduunu yznze kar sylesele?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve esmerguzeli06 tarafından 22 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : esmerguzeli06
  1. esmerguzeli06

esmerguzeli06 esmerguzeli Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar genelde aileler bu kıyaslanma konusunu çok yaparlar ne bilim şunun kızı şurayı kazanmış ne bilim şunun kızı hanım hanımcık sen işte böylesin işte şunun kardeşi böyle davranıyor sen davranmıyosun gerek ailendir dersin susarsın birde bakmışın aynısın sevgilin yaparsa şunun kız arkadaşı öyle davranıyor sen neden davranmıyosun gibi allahtan benim sevgilim yapmıyor ama ailem yapıyor benimde ailem böyle bende durmadan kıyaslanıyorum benim yanımdada bir başkaları övülüyor yükseltiliyor diyorsanız buyrun yorum yazın eğer böyle bişi kıyaslama söz konusu olmayanlarda yazsın bekliyorum

2. 22 Ağustos 2009
  3. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bu konuda iş sizde biter bence
    Ben kimseyle ne kimseyi kıyaslarım,nede bana bunun yapılmasına izin veririm.
    Bu biraz duruşunuzla ilgili bir sorun sanırım.
    Ailenizde olsa,sizinle nasıl konuşmalarını bilmeleri gerek
    Bu konuda çizgim nettir benim.

4. 22 Ağustos 2009
  5. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.396
    Ödül Puanları:
    463
    ayyy, hadi aileler bazen bunu çocuklarını gaza getirmek için yapıyo yanlışta olsa, ama sevgilinin yapması çok kırıcı, git o kızla beraber ol diyesi gelir insanın, sen sevgilini başka erkeklerle kıyasla bakalım ne dicek
    benim eşim bana bak bunun karışı şöyle dese valla tepkim çok ağır olur hemde çok ağır (demez ama) :mymeka:

6. 22 Ağustos 2009
  7. esmerguzeli06

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya sözünüz geçemeyecek biriyse sizi kıyaslama yapan mesela abi gibi biri neden böyle yaptığını sorsanız oda pişkin pişkin ben yaparım derse neyaprsınız

8. 22 Ağustos 2009
  9. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.396
    Ödül Puanları:
    463
    bende böyleyim abicim, benim adım hıdır elimden gelen budurbenneyaptımki

10. 22 Ağustos 2009
  11. esmerguzeli06

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ah ah kaçkere dedim kız arkadaşıyla sürekli kıyasladı neymiş odaha iyiymiş giyinişimden tut onun akıllığına kadar kıyaslama yaptı birgün dedim beni al götür bir günümü onla geçiriyim ne üstünlüğü varmış bende farkediyim dedim annemler arada biraz gaza getirmek için yapar ama abim sürekli yapar gına geldi yani kendi kendime deli gibi ağlar konuşur oldum ya neyim var diyorum neden herdefasında böyle yapıyor diyorum ilgilenmemeye önemsememeye çalışıyorum sonuçta kendini biliyosun kızım diyorum olmuyo insanın en yakınından birisi helede kız arkadaşıyla kıyaslıyosa abisi onun üstün olduğundan bahsediyorsa bi zamandan sonra önemseyemiyorum akılma takılıyor ben asla kıyaslamam birbaşkasını çünkü en nefret ettiğim 1.si yalan söylemek ne kendim söylerim nede bir başkasının söylemesine tahammül ederim 2.si bu kıyaslama ne kendim yaparım nede bir başkasının yapmasına dayanırım anlayacanız bu çok üzüyor beni abi yapma bak dedim birgün okadar çok sinirlendimki aldım kıyafetlerimi kız arkadaşını gördüm giyinişinide biliyorum al bak al bakta gör kız arakadaşınınkinde ne farkı var tek fark o marka giyiniyor ben giyinemiyorum tek sorun buysa abimsin al onuda giyiniyim dedim anlayacanız böyle

12. 22 Ağustos 2009
  13. MeDuSa

MeDuSa Guest

kimseye bu hakkı vermediğim için,kimseden böyle bişey duymadım :ecrin_bebek:

14. 22 Ağustos 2009
  15. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148

sevgilim bunu dese;
    madem aklın o kızda kaldı, eğer sevgilisinden ayrılırsa, onunla çıkarsın derdim.

ben çok başarılı, çok mükemmel bir insan değilim tabiki ama bu tarz bi kıyaslamayla hiç karşılaşmadım.
    he karşılaşsaydım belki 1-2 susardım ama sonunda sizin kısmetinizde benmişim napalım derdim herhade..

16. 22 Ağustos 2009
  17. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.396
    Ödül Puanları:
    463
    abin gerçekten enteresanmış, amacı ne ki, seni üzmekse, evet abi üzülüyorum amacına ulaştın artık beni rahat bırak de, allah seni sevgilinle mutlu etsin napıyım de :çok üzgünüm:

valla zorla kötü görümce yapcaklar anlaşılan seni:teselli:

Son düzenleme: 22 Ağustos 2009
  18. 22 Ağustos 2009
  19. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    o lafi ona yediririm cok guzel.
    ailem diyebilir onlara bisey diyemem. egrisi ile dogrusu ile benim ailemdir.
    ama sevgilim derse cok guzel yediririm o lafi ona.