Bakıcı ve Güven Problemi

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve ayers tarafından 6 Eylül 2010 başlatılmıştır.

6 Eylül 2010
    Konu Sahibi : ayers
  1. ayers

ayers Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ablamın bebeği için yakın zamanda bakıcı tutmamız gerekiyor. Bakıcı araştırmaya başladık bunun için en önemli şey referans tabi ama yine de insanın içinde bir kuşku kalıyor. Bu yüzden eve kamera almayı düşünüyoruz. IP kameralar varmış hem ucuz hem istediğin zaman heryerden izleyebiliyorsun. şu an onu da araştırma aşamasındayım.

Peki var mı evinde ip kamera kullanan nasıl memnun musunuz ? :) bebeğini istediği zaman görmek bi anne için çok önemli bişey olsa gerek :) yerimseniben :KK46:

2. 8 Eylül 2010
  3. baba

baba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba endişelenmekte haklısınız sonuçta canınızı emenet edeceksiniz bende uzun süre bebek baktım yeterki vicdanlı,insan gibi insan olsun inşallah inşallah insanlıklı biriyle karşılaşırsınız iyi bayramlar

4. 11 Eylül 2010
  5. irmako77

irmako77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    61
    ben de kamera düşünmüştüm. Ama bakıcıya ayıp mı olur acaba diye düşünüyorumbilmiyorumkismile

6. 11 Eylül 2010
  7. baba

baba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba eger rahat olucaksanız kimseye ayıp falan olmaz sonuçta canınızı emenet edeceksiniz bakıcınıza söylersiniz zaten iyi biriyse yadırgamayacaktır

8. 11 Eylül 2010
  9. ordanburdanbirisi

ordanburdanbirisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.148
    Ödül Puanları:
    148
    ben kesınlıkle referansına ve annelıgıne guvenmeyın derım. cunku 1 yıldır ogluma bakan kadın musvettesını yakın zamanda işten attık. oglumu dövuyormus. 5 yıllık deneyımı ve 2 tane cocugu vardı. arkadasımın yengesıydı hıcbıseyın önemı yokmus malesef kotu bır tecrubeyle anladık. tavsıyem kucuk ses kayıt cıhazları var onlardan alın ve sureklı dınleyın. sonra ara ara dınlersınız. ses kayıt cıhazları tum sesı cekıyor bızde bu sekılde tespıt ettık.
    kolay gelsın Allah hayırlı ınsanlarla karsılastırsın

10. 12 Eylül 2010
  11. baba

baba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba yaşamış oldugunuz gerçekten kötü üstelik arkadaşınızın akrabası yaaa insan olan bunu yapamaz vicdansız insafsız birine denk gelmissiniz inşallah allah korkusu olan çocukları seven vicdanlı biriyle karşılaşırsınız

12. 12 Eylül 2010
  13. baba

baba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iyi bayramlar

14. 12 Eylül 2010
  15. baba

baba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iyi bayramlar

16. 16 Eylül 2010
  17. ayers

ayers Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya gerçekten çok üzüldüm kötü bi durum, bana denk gelmez dememek lazım insanların ne olduğunu anlamak çok güç bakıcının çocuklarımızın büyümesinde çok büyük etkileri olacak çok önemli bi konu bence, biz ip kamerada ısrarlıyız net olsun sonra başımız ağrımasın diye scsi diye bi marka bulduk arena bilgisayara ait ordan satın almaya karar verdik. bakalım alınca gelişmeleri tekrar haber veririm. kullandıktan sonra da anlatıcam ki diğer anneler için bi rehber olmuş olur.

18. 16 Eylül 2010
  19. erintra123

erintra123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Elleri kırılsın.Lütfen sizde ona 2 tane patlatsaydınız.Bende haftaya işe başlıyorum mp3 çalarlar sesde kaydediyor koyup bırakıyorum.Dinledim çok iyiydi ama daha yeni ya belki tahmin edip konuşmuştur diyorum.Hatta bunla ilgili konu bile açtım.Gerçekten kimseye güven yok.