Bakıcım Terk Etti :(

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve andina222 tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

6 Nisan 2009
    Konu Sahibi : andina222
  1. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar bakıcım bizi bıraktı kafamçokkarıştı
    Dün gece istifa ettim diye mesaj attı var mı böyle birşey yaaa kafayı yiyeceğim , ben de bu hafta cok yogunum mecbur ise geldim , kocam bugün bodruma gidicekti biletini falan iptal ettik şimdi evde çocuk bakıyor :kızgın:
    Bu hafta içinde bir bakıcı bulmam lazım , nasıl bulucam güvenilir birini , çok kötüyüm bıktım bu bakıcı derdinden , işe başlayalı 2 ay oldu şimdiden 2 bakıcı değiştirdim nasıl iş bu anlamadım :nazar:

2. 6 Nisan 2009
  3. brownie07

brownie07 şans meleğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok zor canım yaa...
    benim de en büyük korkum o valla.:sm_confused: şimdilik annemin yanındayım da annem bakıyor ama eşimin yanına dönünce bakalım ne olacak bilmiyorum.insanın gözü arkada kalmadan bırakabileceği birini bulması çok zor bu devirde allah kolaylık versin inşallah bulursun en kısa zamanda:Saruboceq:

4. 6 Nisan 2009
  5. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    2 ayda 2 bakıcımıdelikafadulden
    iyide neden bırakıp gitti bakıcı?yani bi sebep söylemedimi?
    mutlaka bi sebebi vardır.arayıp sorsaydınız sorun nedir diye?yani bi sebebi varsa bile böyle pat diye bırakması tabiki yanlış ama acaba bilmeden bakıcıyı zor durumda bırakacak bişeymi yaptınız?

6. 6 Nisan 2009
  7. andina222

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ilk bakıcıyı biz bıraktık çocukla iletişimi çok kötü diye , bunun bırakma nedenini söylesem gülersiniz ama bence gerçek sebep bu diil zaten bahane yarattı kendine :eek:klava: geçen hafta bi gün aradım aradım telefonu kapalı tam 2 saat boyunca telefonu kapalıydı ulaşamadım , ben de merak ettim tabi çocuğum söz konusu , erkek kardeşimi aradım gidip bi bakar mısın ulaşamıyorum dedim , o da saolsun gitti bakmaya , 5 dakika bile kalmadı evde , aradı beni abla telefonu kapanmış herşey yolunda dedi çıktı evden.. neymiş efendim o evde yanlızken eve bi erkek giremezmiş , kafayı yemiş , hani kardeşim yada başka bir erkek eve gidip otursa saatlerce tamam rahatsız oldu diyecem de 5 dakikalığına gitmiş çocuk ne demek eve giremez , kimin evine kimi sokmuyosun :eek:klava: ay düşündükçe çıldırıyorum , neyse bahanesi bu yani bu sebeple işden ayrıldı , bence ayrılcağı vardı da bahane yarattı herhalde anlamıyorum.. ki böyle şeyler söylenmez ama bir ay çalıştı , her hafta hediyeler aldım ona sırf çocuğuma iyi bakıyo diye , hep iyi güleryüzlü davrandım , yediği önünde yemediği arkasındaydı yanbi kusura bakmayın normalde hayatt dile getirmem bunları ama gerçekten çok kızgınım demek kötü davranmak gerekiyomuş anlamadım ben bu işi hiç anlamaladım kötükedihüso

8. 6 Nisan 2009
  9. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Gerçekten neden bu mu, inanamadım ben de. Tabii ki eve eşin de gidecek kardeşin de gidecek. Güvenemiyorsa zaten gelmesin çalışmasın. Benim de bakıcım evdeyken eşim mesela geç çıkıyor. Ne var bunda. ınsanın aklının kötü tarafa çalışması lazım. Güven meselesi bir de. ınşallah iyi bir bakıcı bulursunuz tekrar. Böyle pat diye de iş bırakılmaz ki demek hiç profesyonel değilmiş. Canım iyi eğitimli, aklı başında birini bul ki bir daha böyle yarı yolda bırakmasın seni.

10. 6 Nisan 2009
  11. andina222

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bi bulabilsem eğitimli aklı başında birini bırakmamak için herşeyi yapıcam zaten ama yok bulamıyorum , deneyimli , bu işin eğitimini almış kişiler var tabi ama onlara da benim param yetmiyo maalesef 
    Yani ben hayatımda böyle şeyler duymadım , yaşamadım o kadar saçma geliyo ki bu tarz şeyler anlatamam acaip sinirlerim bozuk , şimdi annem bulmuş yeni bir bakıcı adayı , evde eşimle görüşüyolar ben de çatladım meraktan bakalım nasıl biri , referansı çok iyiymiş ama sanırım yaşlı bir bayan , ben de yaşlı istemiyorum hiç.. offf bıktım yaaa çok zor durumdayım :nazar:

12. 7 Nisan 2009
  13. andina222

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben biriyle anlaştım kızlar , dua edin de bu seferki düzgün çıksın , arada referans vardı , bi tanıdığımızın yanında çalışmış o yüzden doğru dürüst konuşmadan kadınla kabul ettim , artık yabancı birini sokmak istemiyorum eve bu başıma gelenlerden sonra :1no2:
    yabancı uyruklu bi bayan , türkçeyi pek düzgün konuşamıyo ama bakalım nasıl anlaşıcaz , en azından sorumluluk sahibi ve disiplinli oluyo yabancılar , ne olur dualarınızı esirgemeyin , oğlum emin ellerde olsun :Saruboceq:

14. 7 Nisan 2009
  15. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım hakkında hayırlısı ınsa allah tertemız ve ıyı nıyetlı ınsandır

16. 7 Nisan 2009
  17. AskBocugu

AskBocugu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    hakkında hayırlısı olsun canm zor bır durum tabıkı allah yardım etsın...

18. 7 Nisan 2009
  19. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    evet gerçekten saçma bi bahane olmuş.
    yani evde erkek istememesini anlarım dicem ama o kadar hassassan o zaman telefonunu kapalı unutmayacaksın.yarıca tutki çocuğa bişey oldu Allah korusun.hastaneye gitmesi gerekse ne olacak?erkek taksiciyi,erkek doktorudamı kabul etmeyecek?
    saçmalamış gerçekten..
    kızkardeşim anaokulu öğretmeni.her zaman en kötü kreş en iyi bakıcıdan daha iyidir bazen der.
    yani eğer içine tam sinen bir bakıcı bulamassan kreş seçeneğinide değerlendir derim ben.
    inşallah gönlüne göre birini bulursun canım...