bakıcımla ilgiliiii

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve Green33 tarafından 22 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : Green33
  1. Green33

Green33 oğluşunun annesiii Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah konuyu doğru yere açmışımdır

benim sorunum oğlumun bakıcısı oğlum 6 aylık yaklaşık 4 aydır oğluma bakıo çok memnun olmasamda şimdilik sorun yoktu
    sabah 8de gelir oğlumu alır akşam 4,5 gibi getirir eve 22 yaşında genç bir kız çocuk gelişimi mezunu ve 4 yıldır çocuk bakıo yaşı genç ama tecrübeli yani bundan önceki aylarda kayınvalidem falan geldiğinde 1 haftalık vermiordum ona çocugu kayınvalidem bakıo die tabiki bu bir haftayı aylığındanda kesmiordum böyle bir kaç kez oldu arasıra ufak tefek hoşlanmadığım şeyler olurdu ama büyütmedim oğlum mutlu görünüo çünkü
    ama en son dün olan çok canımı sıktı 15 gün anneme gittim ben tabi bunu bakıcımıza 1 ay öncesinden söledim oda kendine tatil planları yaptı biletini falan ayarladı haziran 25 de izne ayrıldım temmuz 15de geldim bu 20 gün çaçlışmamış dün aylık günümüzdü 15 günlük parasını verdim 10 gün bakmasına rağmen ama bunu etrafımdaki herkese sordum bakıcısı olanlara siz nasıl yapıorsunuz die bir günü bile kesiolarmış ben öyle olsun istemedim 15 günlük verdim 2 gündür bana yüz asıo buda benim en nefret ettiğim şeydir bakıcak başka insanlarda buldum ama oğlum 4 aydır alıştı die bırakmak istemiorum sizce yanlışmı yapmışım

2. 22 Temmuz 2010
  3. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    nie surat asıyoki sonuçta siz zaten 15günlügünü vermişsiniz bu suratın acısını bebeginizede yansıtmöasında çok gençmiş gerçekten 22yaş tam gezme çagı

4. 22 Temmuz 2010
  5. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    oturun güzelce konuşun bence. daha önceleri maaşından kesmediğiniz için bozulmuş olabilir. etraftaki arkadaşlarla konuşuyorduk onlar bakıcılarından bir günü bile kesiyorlarmış. o yüzden bundan sonra bebeğe baktığın gün kadar para vereceğim de geç.

6. 22 Temmuz 2010
  7. Green33

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    çocuğuma yansıtacağını sanmıorum çünkü içinde ALLAH korkusu olan birisi ve oğlumu çok sevio zaten bu yüzden olumsuz taraflarını görmemeye çalışıorum
    22 yaşında ama görseniz 30 yaşında gibi öyle dışarı çıkıyım geziyim yada arkadaşlarım gelsin gibi şeyleri yok biraz içine kapalı bir kız onun yaşındakiler ellerinde telefon gözleri camda oluo ama bu öyle değil işte ondan içim rahattı ama bu olay çok canımı sıktı akşam konuşucam bakalım

8. 22 Temmuz 2010
  9. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    Canım önceden verdiğin için belki paraya umut ederek tatile çıkmıştır, dolayısıyla canı sıkılmıştır.
    Ama atlatılacak bir durum, memnunsan başka bakıcı aramak yerine otur konuş derim...

10. 22 Temmuz 2010
  11. Green33

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bende bunu düşündüm aslında belki buna göre hesap yapmıştır die
    dün konuşacak vaktim yoktu bugün konuşucam
    ben gerekire avansda verebileceğimi sölicektim
    surat asmasına çok bozuldum
    ben çok fevri düşünen bir insanım buraya konu açmasaydım sizlerin görüşlerini almasaydım
    şuan başkası ile görüşüo olurdum oğluma bakması için
    böylece düşünme fırsatım oldu

12. 22 Temmuz 2010
  13. jakobi

jakobi Binlerce kez şükür Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    153
    bencede kendisine söyleyin böyle tatil için 15 gün ara verince baktığın günün parasını verebilirim de ona göre hesabını kitabını yapsın oda

14. 22 Temmuz 2010
  15. sema.cik

sema.cik ___kızına aşık___ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence kendisine durumu izah edin. ama şöylede bi durum var siz yıllık izine ayrılınca maaşınız kesiliyomu hayır. o da sizin çalışanınız neticede. izin gününü siz belirlemişsiniz. yani kesmesenizde olurmuş sanki.

16. 22 Temmuz 2010
  17. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    bebeginize gözünüz arkada kalmadan bakıyosa ozaman bence 15günün lafını yaapmayın kesmeyin belki ihtiyacı vardır anlattıgınıza göre iyi birkıza benzi,yo evet

18. 24 Temmuz 2010
  19. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    benim abla diye saydığım komşum var 2 kardeşe bakıyor. anneleri 1 saati bile kesiyor.
    üstüne üstlük yemelerini içmelerini komşum karşılıyor ve bazı zamanlar çocuklar onda yatılı bile kalıyor ama verildiği fiyat artmıyor :) ama 1 saat erken teslim edilse o bile hesaptan düşülüyor..
    sizin anlattığınızda bence çook normal olanı yapmışsınız.. surat asması da çok yersiz. birde bebeğin bakıcısı bebeği bir obje olarak görüp para için değilde bebeği benimseyeceği için bakmasını isterdim..
    üzücü..