bakım yaparken uzayan saçlar

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve you_know tarafından 15 Kasım 2009 başlatılmıştır.

15 Kasım 2009
    Konu Sahibi : you_know
  1. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    kızlar annemin saç bakımı için kullandıgı ürünü kullandıgımda uzaması duran saçlarım hızla uzadı 5 ay kullandım ve küt olan saçlarım şimdi göğüslerimde kaydirigubbakcemile5 ve çok sağlıklı ürünün adı selectıv protec mavi bir su kuaförlerde cok mavi su var ama taklit çoğu aynı etki diyorlar ama inanmayın banyodan çıkınca nemli saçınıza sıkıyorsunuz saç kremi kullanmanızada gerek yok tarıyorsunuz kuaförler 35 tl ye satıyor ama ben malzemeciden 15 tl ye aldım eminönünde 10 tlymiş fotoğrafınıda koyayım

saçımında fotoğrafını koyayım 5 ay da böyleyken böyle oldu :kedi:[​IMG][​IMG]

2. 15 Kasım 2009
  3. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    bende bu sudan ama farklı bir markasını kullanıyorum. Kuaförümden almıştım. Ama uzatma etkisini hiç görmedim,sadece yumuşatıyor okadar.Belki senin saçın zaten o kadar sürede bunu kullanmasanda böyle uzayacaktı.Ama çok güzel saçların gerçekten

4. 16 Kasım 2009
  5. you_know

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    canım 5 ayda sence o kadar uzarmı benim saclarım hiç uzamıyordu düşün ben 1 senedir bakır renkli saçım varya o boyda kullanıyordum kuaförede sordum bakım için kullanıyorum ama uzatıyor bu sacımı dedim uzatır dedi bakımlı olan saç hızlı uzar dedi biliyorum canım değişik mavi su var ama ben özellikle marka vermek istedim bu markanın yararını gördum cunku bu uzattı sacımı yani

6. 16 Kasım 2009
  7. Mnyk

Mnyk gurbette ölüyorum Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    canim acayip uzamis ya aglamak istiyorum ben izinde hemen siparisi vericem artik 1.ayda baslarsam 7.aya kadar uzar dimi insallah netten siparis veren varmi oda ayni etkiyi gösterirmi

8. 16 Kasım 2009
  9. you_know

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    canım ben selectıv protec kullandım bu marka iyi geldi ben mavi su kullandım ama uzamayan diyenler var özellikle isim veriorum alacaksan bundan al benim saclarım 5 ayda öyle oldu umarım sendede etkisini gösterir

10. 17 Kasım 2009
  11. Mnyk

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    insallah canim olmadi netten siparis vercem ama bir ay sonra izinde olurum artik o zaman elime gecer

12. 17 Kasım 2009
  13. Mnyk

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar netten siparis veren varmi fiyati ve ulasim süresi kac günde elime gecer usakta olcam ben izinde yola cikmadan siparis versem üc günde gecermi elime 9 gün kalicam zaten annemlerde hemen ulasmasi lazim

14. 17 Kasım 2009
  15. Levrek

Levrek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    153
    cnm bende duymuşdum mavi suyun methini almayı planlıyordum ztn senin dediğin markayı alayım ozmn teşekkürlerrrrrzemuszemuszemuszemus

16. 17 Kasım 2009
  17. MissLavinia

MissLavinia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    108
    Vayy be!CADIARZU
    Bu ürün haricinde başka bi ürün veya evde yapılan bi bakım yaptın mı acaba?
    Gerçekten tek başına böyle uzattıysa çok iyiymiş, hem de bakım yapıyo....:lepi:

18. 17 Kasım 2009
  19. you_know

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    baska hiçbir ürün kullanmadım cnm sadece bu bende saskınım ama oldu yani herkese söylüyorum bende yardımım olur belki