bakım yaptıkça siyah noktalar çoğaldı :(

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve Esmerxxx tarafından 18 Haziran 2008 başlatılmıştır.

18 Haziran 2008
    Konu Sahibi : Esmerxxx
  1. Esmerxxx

Esmerxxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Günlük sabah akşam temizleme jeli,toniği ve arkasından bepanten yada hametan kullanıyorum.haftalık peelingimi yapıp hemen ardına maske (maya maskesi veya elmalı kayısı maskesi) yapıp tonik uyguluyorum ve ardına yine krem sürüyorum.
    Bunları yapmadan önce sadece burnumun üzerinde ve kenarlarında siyah noktalarım vardı şimdi ise alnımda çenemde ve elmacık kemiklerime doğru yayılmaya başladılarkafamçokkarıştı neden olduğunu tam anlayamadım ama heralde gözenekler açıldığı için içleri hemen doluyo ama tonik kullanıyorum bazende limon yada soda sürüyorum ama siyah noktalar geçmek yerine inadına çoğalıyolar.
    önerisi olan varsa yardımcı olabilirmi.

2. 19 Haziran 2008
  3. EU3

EU3 Guest

Annem bana şöyle dedi,
    "Ben de bi aralar siyah noktalarımı çok takıyordum, taktıkça çoğaldı şimdi umursamıyorum bak nasıl geçti" dedi... Ve gerçekten de öyle fisfisfis
    Çok taktığımız için mi oluyor ki bunlar... :uhm:
    Ve ben bişi sormak istiyorum durduk yerde gözenekler açılır mı?
    Açılan gözenek hemen siyah nokta olur mu? :uhm:

4. 19 Haziran 2008
  5. fk3009

fk3009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence fazla bakımdan ve üstüne düşmekten olmuş canım..cildi bazen kendi haline bırakmak gerek..hele şimdi yaz geldi terliyoruz cildimiz daha çok kir çekiyo.çok fazla maske falan yapıp gözenekleri açma bence.fazla nemlendirici de sürme.ben havalar çok sıcak olduğundan beri nemlendiriciyi bıraktım.zaten güneş kremi kullanıyorum o yetiyo..cildi fazla yağlandırmamak gerek.
    maske de kurutucu olanları yapıyorum.nemlendirme maskesi falan yapma bence yaz bitene kadar.elma kayısı maskesini bende yaptım hiç bi etkisini görmedim.kurutmuyo da zaten.o yapmış olabilir..son 2 haftadır kayısı sadece sürüyorum yüzüme..tavsiye ederim elma kayısı maskesiyle uğraşma

6. 19 Haziran 2008
  7. Esmerxxx

Esmerxxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim canlarım.naptıysam yüzüm pürüzsüz olmadı.önceleri hiç bişe yapmıyodum son 8aydır falan başladım bu maskedir kremdir falan. sadece siyah noktadan muzdaribim zaten sivilcem falan yok.bikere güzellik merkezinde cilt bakımı yaptırdım ama hiçbi değişiklik olmadı. şimdi bi tanıdığımın yaptırdığı bakımdan yaptırmayı düşünüyorum ona yaramıştı bakalım bende memnun kalcakmıyım.biraz pahalı 70ytl falan ama napalım.

8. 19 Haziran 2008
  9. gizzem

gizzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    959
    Ödül Puanları:
    188
    cildinize uygun ürün kullanmadıgınız içindir
    hangi marka ve hangi ürünler kullanıyorsunuz?

10. 19 Haziran 2008
  11. Esmerxxx

Esmerxxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sebamedin jeliyle toniğini sabah akşam kullanıyorum.haftada yada 10güne bir mısırunlu peelingi yapıp ardına maya yada elma kayısı maskesi uyguluyorum,tabi bepanthen sürüyorum akşamları yatarken.

12. 19 Haziran 2008
  13. Esmerxxx

Esmerxxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sen uyguladınmıki canım yada uygulayıp memnun kalan varmı.

14. 19 Haziran 2008
  15. perdedor

perdedor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yatmadan önce cildini temizliyosan sabah kalktığında tekrar temizleme.. sonuçta uyuyosun bişi yaptığın yok =)) fazla temizlemek de azdırıyo böyle cildi.. eve geldiğinde temizlesen ya da yatmadan önce o yeter..
    a.s.

16. 19 Haziran 2008
  17. perdedor

perdedor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    söylemeyi unuttum.. clean&clear siyah nokta temizleme losyonunu mutlaka dene bi de.. yerimseniben

18. 20 Haziran 2008
  19. ipek16

ipek16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

kesinlikle katılıyorum clean&clear süper önce jeliyle temizliyosunuz ardından da tonik yapıyosunuz ben yaz aylarında 20 günde bir niveanın temizleme bandını uyguluyorum sonuç inanılmaz ...