Bakın lütfen bakın, çok kötüyüm:((((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve eeesss tarafından 25 Nisan 2009 başlatılmıştır.

25 Nisan 2009
    Konu Sahibi : eeesss
  1. eeesss

eeesss Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar öncedende yazmıstım bilirsinizz.yine eşimin marifetlerini anlatıcam maalesef :KK43: ya olaya bakın annemdeyim bugun kız kardeşim ders çalıyodu bana markete gidermisin pilot kalem almaya dedi bende ok dedim.neyse indim ve yolda karşılaştık obeni görmedi ama ben yanına gittim bana kötü kötü baktı.bende esra(kardeşim)kalem istedide ders çalışıyodu ben indim marketede uğrayıp bişeyler aldım dedim bana sadece esra inemiyormu dedi :KK43: ne var canım inermisin dedi ben indim kız ders çalışıyo dedim ama anlamazki hala aynı kelime esra inemiyomuu... dişlerini sıkıyo ama bunu derken sonrada bana git ne alcaksan al dedi ve çekti gitti.ya ne var bunda kızlarr sinirden elim ayagım boşaldı şuanda yemin ederimm.knt yok olsa hani hayatım markete gidiyorum derdim bunuda biliyo ya ne var bunda kızacak sanki kötü bişey yapıyorum ben altı üstü bi markete gittim.haber vermeden gitmek bu kadar kötümü ya deli olcam önceki kavgalarımızıda anlatmıştımm ama buna iyilik yaramıyoki iyi oluyorum ama yinede iyilik yaramıyo..ne yapacağım ben bununla çok bunaldım.offofff bişeyler yazın lütfennbenneyaptımki

2. 25 Nisan 2009
  3. gonulll

gonulll Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.217
    Ödül Puanları:
    163
    benım kocamda ole canımm. senağlama

4. 25 Nisan 2009
  5. superisi59

superisi59 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    niye bu kadar büyütüyo acaba kıskançlıktanmı yapıyo canım ya

6. 25 Nisan 2009
  7. EU2

EU2 Guest

altı üstü markete gittin kalem almaya bunda ne var?? eşinin güvensizliği var besbelli bu...

8. 25 Nisan 2009
  9. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    Ne yani markete giderken izinmi alican :uhm:

Neden bukadar seni kisitlamasina izin veriyorsunki

Markete gidince kötü biseymi oluyor

Sen hür bir insansin, onunla evlendin diye kulu kölesimi olucaksin

Evliliginizin basindan beri mi böyle

Neden bukadar dar görüslü bir adamla evlendinki, madem dayanamiyorsun bu duruma

Ben mesela okuldan sonra alisverise giderim, gezerim, biseler bakarim arada, öncedende söylemem, gelince nerelere gittigimi söylerim okadar, ohooooo hic gelemem böyle sikintilara, bana böyle dislerini sikan adama hadi güle güle :eek:
    kimseninde kahrini cekmeye gelmedim bu dünyaya:mymeka:

basdan böyle olsaydin, simdi böyle sIkIlmazdin canim, ins ileride düzelirfisfisfis

10. 25 Nisan 2009
  11. BasakKadini

BasakKadini Guest

Isin zor senin Allah yardimcin olsun
    Esinle konus diyecegim ama saten konusmussun ve degisiceni zannetmiyorum
    Can cikar huy cikmaz
    Esim benim nereye gitdime hic karismaz tel acarim ( herzaman degil ) suraya gidiyorum diye tamam der

12. 25 Nisan 2009
  13. cicika

cicika ♥♥♥&♥♥♥♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eğer eşin böyle ise canım benim ....ilerde düzelecek yada belki düzelir diye birşey yok..tecrübelerime dayanarak söylüyorum inanki böyle.. bence hemen güzelce konuşmayı dene onunla..bu şekildeki davranışlarının nedenini sor ve seni çok mutsuz ettiğini açıklamaya çalış..
    daha sora eğerki düzelmezse ki inş. düzelir...kesin tavır koy ve gerekiyorsa bitir.. çünki bu hayat senin hayatın ve eziyet çekmeye gelmedin..mutlu olmak için evlendin sen ve mutlu olursan mutlu çocuklar yetiştirebilirsin..sakın unutma ..
    :teselli:

14. 25 Nisan 2009
  15. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    zaten böyle yapan erkekler genelde kendi açıklarını hatalarını kapatmak için böyle davrsanırmış..fazla abartmış çok saçma...

16. 25 Nisan 2009
  17. esmeralda_2286

esmeralda_2286 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    :1shok: :1shok:
    canım eşinin sana kızma sebebi ne kadar saçma bir sebep böyle yaaa:mymeka:
    kardeşim için gerekirse markete de gidersin gerekirse başka şeyde yaparsın...bu ne biçim bir iştir yaa......fisfisfis kesin ve net tavrını koymalısın bu sebeple kısıtlama yapması çok gereksiz...kaydirigubbakcemile
    söyleyecek birşey bulamıyorum...:nazar:

18. 25 Nisan 2009
  19. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    ben eşinin neden bu kadar büyüttüğünü anlamadım.belki başka bir sorunu vardır sana patlamşıtır.