Bakir/kizil sac nasil acilir???

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Mihriban_nl tarafından 15 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Mihriban_nl
  1. Mihriban_nl

Mihriban_nl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar merhabalar,ben bundan bi bucuk ay once saclarima kizil rofle yaptirmistim,simdi baya bi akti yani boyle kizil bakir gibi oldu.. SImdi bu igrenc renkten kurtulmak istiyorum,ama acici kullanmakta istemiyorum...

Hadisenin sac rengi cok hosuma gidiyor kullu sari yada kullu kumral rengi nasil elde edebilirim,acaba cok acik kullu sari alsam bu renk kaybolurmu??? bana yardimci olurmusunuuuuuzzz plllsssss vereliniortak

2. 15 Ağustos 2009
  3. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    kızıl roflede mı var ayol.Ayy ben vallayı gerı kalmısım bu sac teknolojısınde.Benım de saclarım su an kızıldan kalma akmalı bır sac.Acıcılar cok yakar ve yıpratır dıyorlar.O yuzden actıramıyorum anca beklıcez ve ara ara gıdıp kestırıcez

4. 16 Ağustos 2009
  5. Mihriban_nl

Mihriban_nl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Aman iste balyajmi roflemi ne bileyim ikisinden biiri kiiiz.. Cok igrenc birsey oldu sacim nerden yaptirdiydim...

6. 16 Ağustos 2009
  7. loreal dore kahve kullan valla ben siyahtım çikolata kahve oldumm =)

8. 16 Ağustos 2009
  9. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    hmm dore kahvemı.benım saclarım da kızıldı altında cıkolata kahve vardı altında da orıyelle acılmıs saclarım vardı.baya kotuydu yanı.ben de bır konu acıcam oradan yorumlarınızı beklıyorum canlarım.