Bakırköy Acıbadem Hastanesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve manua tarafından 23 Eylül 2009 başlatılmıştır.

23 Eylül 2009
    Konu Sahibi : manua
  1. manua

manua Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Arkadaşlar,
    Bu başlıkları gördükten sonra bende birşeyler yazma ihtiyacı hissettim.4 aylık hamileyim ve Bakırköy Acıbadem Hastanesi'ndeki Dr Gül Mandracı'ya gidiyorum ama açıkçası doktordan memnun değilim çünkü ben kadının halinden anca kadın anlar mantığıyla gittim ama ne kadar yanlış olduğunu gördüm.Doktorluğuna birşey diyemem ama sert bir bayan. Psikolojik açıdan ben daha huzur verici daha yatıştırıcı bir doktoru arıyorum.Bana Bakırköy acıbadem'den başka hangi doktoru tavsiye edebilirsiniz?Teşekkürler...

2. 5 Ekim 2009
  3. nostok

nostok eylül bebek geliyo..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende tam o doktara randevu alacakken yeşilköydeki international hospitalden aldım ilknur hanım çok tatlı ve ilgiliydi...

4. 8 Ekim 2009
  5. B.V

B.V Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Bakırköy acıbadem de Doç dr. Özlem Pata yı tavsiye ederim.

6. 9 Ekim 2009
  7. zeynepxoxzdil

zeynepxoxzdil aşkların en tatlısı Giray Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bende Özlem hn amniyosentez için gitmiştim çok tatlı dilli yaklaşımı çok güzel tavsiye ederim bende.benim doktorumda bdüzü acıbadem de keşke gidebilseniz çok memnun kalırsınız

8. 12 Kasım 2009
  9. selcan06

selcan06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar..
    ben de özlem hn dan randevu aldım ama kendisi hakkınsa pek bilgim yok. tavsiyelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum..

10. 15 Kasım 2009
  11. zeynepxoxzdil

zeynepxoxzdil aşkların en tatlısı Giray Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    öncelikle allah tamamına erdirsin canım.bilmiyorum gittinizmi Özlem hanıma ama doğru bir seçim olmuş.birincisi kendisi aynı zamanda perinatolog,ikincisi konusunda çok iyi eğitim almış ve genç yaşında doçent olmuş,üçüncüsüde çok istikrsrlı yıllardır aynı hastanede ve yaklaşımı çok çok iyi.umuyorum sizde çok beğeneceksiniz kendisini.allah hayırlı doğumlar nasip etsin.

12. 18 Kasım 2009
  13. UTKN

UTKN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bende bakırköy acıbademde funda aybar a gidiyorum.
    çok memnunum rahatlatıyor beni,boş şeylere kafamı takmamı engelliyor.
    tavsiye ederim,,
    alkisalkisalkis

14. 31 Ocak 2010
  15. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bakırköy Acıbademdeki tüm kadın doğum doktorları aslında alanında çok iyiler ama biliyorsunuz ki bazı doktorlar görevi ne gerektirirse onu yapar işini bitirir gider bazısı ise seni dinler sana destek olur , seni sakinleştirir bunu yaparkende ruh haline göre davranmayı bilir.. Buna bağlı olarak benim orada gittiğim ve ilgisinden çok hoşlandığım doktor olarak Özlem Patayı sana önerebilirim canım. Çok tatlı biri , mütevazi ve anlayışlı.

16. 26 Temmuz 2010
  17. frangipani

frangipani Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Acaba aynı doktoru mu konuşuyoruz??
    Gül Mandracı benim de doktorumdur; sadece başka bir doktora gitmemek için doğumumu Bakırköy Acıbadem'de yaptım çünkü doktorumu çok seviyourum.. Hamileliğim boyunca bizim tüm sorularımızı yanıtladı, aklımıza takılabilecek şeylere daha biz sormadan açıklık getirdi ve eşimle beni acayip rahatlattı.. Bize yaklaşımı çok ama çok iyiydi.. Sayesinde şimdi 7 aylık çok sağlıklı bir oğlum var..
    Ayrıca yakın bir arkadaşıma doktorundan memnun kalmadığı için kendisini önerdim, kontrole gitmiş ve çok memnun kalmış, kendisini çok güleryüzlü buldu.. Artık arkadaşımın da doktoru.. :)

18. 22 Ocak 2011
  19. lightlife

lightlife eylülde geeeeellll :) Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    son yoruma göre gül hnma muayene oldum doktorluğuna bişey diyemem ama çok sert sinirli bi bayan.. bi daha gitmeyi düşünmüyorum özlem hnm mı yoksa international yeşilköydeki ilknur hnmamı gitsem karar veremedim?