Bakırköy Etica

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve pamukprensesim_ tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : pamukprensesim_
  1. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar bakırköy eticada çocuk bakım ünitesi hakkında bılgı olan orda doğum yapmıs olanlar bılgı verebbılırse cok sevınırım

2. 2 Mart 2010
  3. zeytohnm

zeytohnm saglıkla gellll erkegimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim arkadaşım orda dogum yaptı memnunda kaldı ama yogun bakım ünitesi varmı bilmiyorum hiç bahsi geçmedi bende orayı düşünüyorum önce gidip bi gezicem inşaalhh kısmetse medicana ve ethica bakıcam

4. 2 Mart 2010
  5. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    10 şubatta incirli eticada doğum yaptım hastane personelinden çok memnun kaldım doktorum dışardan geldi o yüzden hastane doktorları hakkında pek bilgim yok.yogunbakım ünütesi var.bende doğumdan önce gittim gezdim halkla ilişkiler uzmanı çok iyi ilgilendi ve merak ettiğim heryeri gezdirdi.yalnız benim doktorum yıllardır o hastaneyle çalışmasına rağmen normal doğum için kesinlikle o hastaneyi istemediğini sezeryan olursa iyi bir hastane olduğunu söylemişti çünkü 1 tane ameliyathanesi varmış sezeryanda önceden rezervasyon yaptırdık hem oda hem ameliyathane.1 hafta sonra odamızı değiştirmek istemiştik 10 gün sonrasına bile boş oda yoktu.normal doğumda ameliyathanede başka biri varsa bekliyorsun ve boş oda bulma imkanın çok az.rezerve durumunda iyi bir hastane ilgili bebeğin altını bile sen değiştirmiyorsun her akşam alıp yıkıyorlar masaj ve bakımlarını yapıyorlar bebeğin ne zaman ararsan geliyorlar bebeğin altını ve üstünü değiştirmek için hemşireler çok ilgili ve güler yüzlü ben memnun kaldım

6. 4 Mart 2010
  7. Esrs

Esrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle bebeğini sağlıkla büyüt inşallah

benimde dr. dışardan gelecek ve ethicayı bende düşünüyorum ne kadar ödediniz acaba hastaneye

8. 17 Mart 2010
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Merhaba,
    Konunuz içeriği nedeniyle taşınmıştır,bilginize.:a.s.:

10. 9 Nisan 2010