bakırköy incirli ethica doğum yapanlar yada anne adayları varmı yardım plus

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve pamukprensesim_ tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

26 Şubat 2010
    Konu Sahibi : pamukprensesim_
  1. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar bakırköy ethica hastanesınde doğum yapan arkadaslar varmı çocuk bakım ünitesı nasıl henüz 4 ayımı doldurdum ıleleyen zamanlarda dolasırım tabı ama tecrubelerınız varsa yazarsanız sevınırım

2. 26 Şubat 2010
  3. heroine

heroine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    151
    Ödül Puanları:
    163
    Merhaba ben genel kontrol için ethica da Esra hanıma gidiyorum , doğum yapmış olanlar hep memnun ayrılmışlar ama bilirsin tahliller ve doğum ücreti o hastanede çok uçuk derecede yüksek...dolayısıyla ben ücreti nedeniyle bu hastaneyi tekrar düşüneceğim...
    2000-2500 tl civarı rakamlardan bahsedılıyor sen fıyat öğrendıysen paylaşırmısın?

4. 4 Mart 2010
  5. gozde1802

gozde1802 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ali paşa bey i 5. ayımda buldum .. doğumumu da burda yaptım... herşey gayet güzeldi fiyat uçukluğu hariç :)) ve normal doğum yapan birine de rastlamadım bu hastanede varsa merak ediyorum yazsın ....

6. 4 Mart 2010
  7. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar ben hastane buldum ne yalan söylım bahçeli evler hizmet hastanesıyle konustum ayrıntılı cevap aldım her sey dahıl hasta yatısı refaketçi yatısı annenin doğumdan sonra sarılık bebeğın bır kac testı hersey dahıl 1080 gayet ıyı fıyat ustelık bır arkadasım özel muaynanesıne gıtmıstı doktoru dısardan soktular doğuma etichada yaptılar doktor demıs doğumdan önce ya hizmet hastanesi yada ethicayı önerebılırım demıs ıkısınınde sistemı cok ıyı sadece hizmet hastanesının odaları buyuk demıs ben hizmete baslıcam

8. 5 Mart 2010
  9. heroine

heroine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    151
    Ödül Puanları:
    163
    evet bende bu hastaneyı düşüyorum ama henüz gidemedım..
    bı tanıdığım yenı doğum yaptı hemde normal...1000 tl CİVARI DEMİŞTİ..
    ayrıca doğuma yanında birini daha sokmuşlar.. aslında artık bi çok hastane sokuyor ama buda bı ayrıntı,
    bıde bebeğin resimlerini çekip albüm yapmıişlar ve hedıye etmişler...

ayrıca zenci manken vardı türkiye güzeli o kızda burda yaptı doğumunu ben önce onunla duymuştum zaten..Saıt halil de
    sen hangi doktoru tercıh edeceksın.