Bakırköyde sinema günü yapıyoruz

Konusu 'Buluşma Haberleri & Aktiviteler' forumundadır ve EU2 tarafından 11 Mart 2009 başlatılmıştır.

11 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Arkadaşlar deryam yanımda ve bi karar aldık bakırköy avşarda sinema günü yapalım dedik, toplanıp hep beraber sinema keyfi yapıcaz...

MURO'MU?

RECEP ıVEDıK 2'Mı

YOKSAAAA SEVGıLıLER GÜNÜ KATLıAMIMI ?? GERÇı DERYAYLA BEN TEREDDÜTTLÜYÜZZ BU FıLMDEE :roflol:

GÜZ SANCISIMI
    Aklımıza gelen bunlar filmi beraber seçeriz kızlar. bu arada neden avşar diceksiniz?? hemen açıklim alışveriş merkezli hem çok kalabalık hemde çok sesli avşar daha nezih ve rahat ediceğimiz bir yer kaydirigubbakcemile5 evet kızlar kimler geliyor filme??
    bu arada hafta içi yapıcaz şekerler genç türkcel kampanyasından yararlanalım diye:jeyyar: haftaya perşembe yapalım diyoruz :CüvCüv:

Not: bu perşembe değil haftaya pazartresi yapıyoruz çünkü hava durumuna baktım perşembe günü yağmulu, ve haftaya pazartesine ertelendii hava güzel olsunki mağzalarıda gezerizz:)))

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Mart 2009
  2. 11 Mart 2009
  3. BolSekerli

BolSekerli ((B&M)) Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba kızlar,

Güzel bir fikir, tahmin edebileceğiniz üzere uzun bir süredir sinemaya gidemiyorum sizlerle böyle bir organizasyonla buluşmak çok isterdim ama hafta içi gelmem mümkün değil, napalım şansımıza küseceğiz. :)

4. 11 Mart 2009
  5. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.248
    Ödül Puanları:
    238
    SEVGıLıLER GÜNÜ KATLıAMINI TAVSIYE EDERIM delikafaduldenBELINAYCIM
    ÇOK SÜPER BI FILM ÖZELLKLE O SINEMADA 3D ÖZELLIĞI VARSA KAÇAIRMAYIN:1ninca:
    ASLINDA UMUT FILMI DE ÇOK GÜZEL BI FILM AMA ŞUAN SENN IÇIN PEK UYGUN OLMAZ ÇÜNKÜ BN ÇOOK AĞLADIM senağlama
    AMAÇ EĞLENMEK GÜLMEK MUROYU TAVSIYE ETMM ONUN YERINE EN AZINDAN RECEP ABIM DERIM TEK QEÇERIM:roflol:
    amaan heyecanlandım sankı bnde qelcek qıbı ama ıyı bı fıkır sınemya qıtmek
    ıstanbulda olsam kaçırmazdım ama
    bızde çalabılırız bu fıkrı:jeyyar:

6. 11 Mart 2009
  7. EU2

EU2 Guest

sevgililer günü katytliamına gitmek istiyorummm bunu deryamda biliyooo ben ufukla gitmem onaaaa deryaya anlattım nedeniniii :))) deryam çok güldüüü :)) deryam benim elimden tutcak bende onun bacağından tutcam filmi izlerkenn dimi deryaaaa :)) korkcazz ama izlicezzz hem 3 boyutlu gözlükte veriliyor tam bi gerilim olcak yaniii.. haydi istanbullular yokmu gelen antrenörr sen kaçırmassın bunu bencee :)) deryayla konuştuk perşembe okulun varmş kır bi güncükkk :)))

8. 11 Mart 2009
  9. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    188
    bence güneşi gördüme gidin bebeim . . .

10. 11 Mart 2009
  11. EU2

EU2 Guest

ben duygusal olsun istemiyorum gerçi güneşi gördüm duygusalmı onuda bilmiyorumm :)) şu sıralar yaşadığım olaylar nedeni ile duygusal bir atmosferi kaldıramam ve bayılırıım oldğum yere yapım itibariyle

sende gelsenee yaaaaa

12. 11 Mart 2009
  13. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    188
    bitanem çok haklısın bi an aklımdan gtmiş yaşadıklarn . o zamn recebe gidin bence. hem sana iyi bi moral depolamş olur şahan lülülülülülü ayy keşke gelebilsem ama ben istanbulun bi ucundayım be canm . ayrıca yarın iş görüşmem var inşallah olucak bu kez .belki haftaya işe başlamş olurm . dua et bana olurmu bitanm delikafadulden

14. 11 Mart 2009
  15. EU2

EU2 Guest

dualarım seninle hadi hayırlısı güzelimmmmm

16. 11 Mart 2009
  17. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.248
    Ödül Puanları: