Bakm yalar

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve teolog tarafından 28 Haziran 2009 başlatılmıştır.

28 Haziran 2009
    Konu Sahibi : teolog
  1. teolog

teolog Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bazı uzmanlar saç bakımı için kullanılan susam badem sarımsak zeytinyağı gibi yağların saçların daha çok dökülmesine neden olacağını söylüyor gözenekleri tıkadığı için ben saçlarım için yağ bakımı yapıyordum ne kadar doğrudur sizce açıkcası yeni saçlarımda dipten geliyordu ama dökülmesi de durmadı ne olur bana yardım edin

2. 2 Temmuz 2009
  3. Aysemayse

Aysemayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Herkesin sac tipine bagli bazilarinin sacini doker bazilarininkine cok iyi gelir. Mesala ben hint yagini aldim kas ve kirpiklerim icin kullaniyordum dun sacim icin kullandim gece surdum sabaha kadar oylece uyudum uyandim yikadim saclarim cok serttir benim ama dustan sonra pamuk gibi oldular onceden dokuluyordu dustan ciktim kurudu saclarimi cekmeme ragmen bi sac teli bile cikmadi inanamadim gercekten cok iyi geldi bana ama herkeste ayni etkiyi yaratmadgi herkes tarafundan biliniyor zaten.

4. 3 Temmuz 2009
  5. zlmm

zlmm artık böyle Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    sürerken abartmamak gerekiyor benim gibi:eek:klava:bi de çok fazla bekletmemek ben de yapmak istiorum ama korkuorum

6. 3 Temmuz 2009
  7. ilkim03

ilkim03 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bakım yağlarını çok kullanırım ama en fazla iki saat tutarım zaten onlarıda sürmesem
    bu saç ne yumuşar ne uzar :kızgın:

8. 6 Temmuz 2009
  9. teolog

teolog Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    haftada bir yapıyordum artık ayda bir falan yaparım

10. 6 Temmuz 2009
  11. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ben düzenli yapamıyorum. aklıma geldikce sürerim. benim kuaförümde sac uclarına badem yagı sür demişti. düzenli kullanınca fönün neden oldugu kurulugu alırmıs