Bakr kahve rengini nasl elde ederim?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve yasminn_n tarafından 5 Kasım 2009 başlatılmıştır.

5 Kasım 2009
    Konu Sahibi : yasminn_n
  1. yasminn_n

yasminn_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yha bn saçımı evde dore kahveye boyadım şimdide bakır kahve yabmak istiorum ama tam tutsun istiorum açıcımı kullanmam gerekioo .. bilen bri yardm etsn lütfen fisfisfis

2. 5 Kasım 2009
  3. .......ceren.........

.......ceren......... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    açıcı ne oluyoki ? bende boyuyorum saçımı boya tutuyo ama hemen çıkıyo yani en fazla 2 hafta kullanabiliyorum boyanın rengini sonra akıyo.benim saçım boya tutmuyo heralde diyorum hep, boyamadan önce açıcımı kullanmak gerekiyo acabaa??

4. 5 Kasım 2009
  5. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Açıcı kullanıp saç boyadığınız zaman boya tam rengini tutuyo evet ama oda çabuk akıyo tek fark rengin daha canlı tutması.

6. 5 Kasım 2009
  7. Sorcha

Sorcha Kesin İzmirli ;) Pro Üye

Beğenildi:
    893
    Ödül Puanları:
    238
    Ben bakır kahveyi zamanında açıcısız elde etmiştim,ama ne zaman ettim nasıl ettim bilmiyorum:S ki saçlarım kestane rengi,bi keresinde lisedeyken cesaret edip sarı boyadım:KK70: sonra turuncumsu olmuştu saçım ondan sonra fındık kabuğu açık kumral derken bi kere boyamıştık bildiğin bakır kahve idi.Yani çok dolambaçlı ulaşmıştım=)) Ama boya bakır kahveye ilk boyamada istediğin gibi olmaz ama zamanla olur gibi.Hemen olsun diyosan,açıcı al komple aç saçını.Sonra boya o renge.Ama yine tam oturmaz ilk renkte.

8. 5 Kasım 2009
  9. Zeyn_a

Zeyn_a Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    123
    bence dore kahveden sonra bikaç boyamayla bakır kahveye ulaşırsın..sakın açıcı kullanma, mahvedersin saçını..sarı filan yapmak istesen açıcı kullanmak zorundasın belki ama bakır kahve için kullanma bence..ilk boyamada olmasa da 2.de filan ulaşırsın istediğin renge diye düşünüyorum..yine de karar senin tabi