Bal+Biberiye+Limon Formülünü Deneyin! (Destek Ürün)

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve azeri tarafından 8 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : azeri
  1. azeri

azeri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Hanımlar,kendimin de yaklaşık 2 haftadır kullandığım bir formülü sizinle paylaşmak istiyorum,sabahları aç karnına ılık suyla bal karıştırıp üzerine 2 damla limon ve biberiye yağı damlatıyorum ve aynı zamanda ayçiçek yağıyla limon ve ardıç yağını da göbeyime masaj olarak sürüyorum,banyoda bütün vücudumu yosun sabunuyla sabunlayıf kabak lifiyle 5 dakikda ovuyorum,farkı hemen göreceksiniz,tabii emin olmak isteyenler bu yağların ne işe yaradığını kendileri de araştırabilir ,ben sadece limon yağıyla ilgili olnı veriyoruma.s.

2. 8 Ağustos 2007
  3. azeri

azeri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    FAYDALARI

Ferahlık verir. Grip ve soğuk algınlığına karşı korur. Hafızayı güçlendirir. Boğaz ağrısı mide yanması kan temizleme ve böbrek taşında , bağdokusu hastalığında kas kuvvetlendirir. Diş etini kuvvetlendirir. Sivilceleri giderir. Cildi güzelleştirir. Vücuttaki istenmeyen yağların atılmasını sağlar.Tonik olarak kullanılır. Mikrop öldürücüdür. Böcek ve sinek ısırmalarında kaşıntı ve şişmeleri önler pastalara esans olarak kullanılır.

KULLANILIŞI

Balla tatlandırılmış suya 2 şer damla damlatılarak günde 3 defa gargara yapılıp yutularak kullanılır. Tonik olarak kullanımda bolca masaj yapılarak sürülür.

SAKLAMA KOŞULLARI

Serin, ışıktan uzak ve ağzı sıkıca kapalı olarak, çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklanmalıdır.

4. 8 Ağustos 2007
  5. azeri

azeri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    vücuttan istenmeyen yağların atılması diyor biberiye için de yağ parçalayıcı özelliği vardır diyor.

6. 8 Ağustos 2007
  7. seima

seima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    2 haftada nası bı etkı olustu cnm ? :)

8. 8 Ağustos 2007
  9. azeri

azeri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    şimdi şeymacım,ben bunun yanısıra düzenli sporumu yapar,hamur işi ve tatlıdan krize girmediğim sürece uzak durarım,her faydalı reçeteyi araştırdıktan sonra mutlaka denerim,fakat bu güne kadar düzenli olarak sadece bunu deniyorum,karnımdaki doğum sonrası pürüzler neredeyse kayboldu ve belim gözle görülür şekilde inceldi,görenler gıptayla bakıyorlar,bu benim çok hoşuma gidiyor.bi de bunu hiç mekik çekmeden başardım,çünkü belimi ve boynumu zorlamam gerek.limon yağını bırakmayı düşünmüyorum,herkese de araştırdıktan sonra kullanmayı tavsiye ediyorum,ancak düzenli kullanılacaksa başarılı olursunuz.:teytey:

10. 10 Eylül 2007
  11. ilall

ilall Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba, aranıza yeni katıldım.bu formulu bende denemek ıstıyorum.kı yagları alıp yarın baslıyacam. aranızda bılgı paylasımları cok guzel.
    merak ettıgım bu formulu baska uygulayan arkadaslar varmı varsa etkısı ne durumda.
    ayrıca azeri arkadasıma sunu sormak ıstıyorum.bu masajı hergun mu uyguladınız. cıltte herhangı bır tahrıbat yapmadımı bıldıgım kadarı ıle kabak lıfı epey sert bır sey. ne kadar yumusatılsada tahrıbat yapar gıbıme gelıyo. cevabınız ıcın sımdıden cok tesekkur ederım.sevgılerımle

12. 10 Eylül 2007
  13. ebrulimon

ebrulimon Guest

bende denicem azeri diyorsa bişey vardır diyorum sırnaşık şeysırnaşık şey

14. 10 Eylül 2007
  15. tulipbs

tulipbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım bu söylediğin formülü ben de deneyeceğim yalnız bir bardak su değil mi bal ne kadar konacak?

16. 10 Eylül 2007
  17. nurcannurcan

nurcannurcan Guest

tam anlayamadım.içeceğimiz formülde tam olarak ne var yazarmsın tekrar?limon yağı mı yoksa biberiye yağı mı damlatacağız suya?

18. 11 Eylül 2007
  19. SERAP_GUR

SERAP_GUR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aç karnına ılık suyla bal karıştırıp üzerine 2 damla limon ve biberiye yağı damlatıyorum

ikisinide damlatıyon arkadaşın