bal köpüğü ve açık papatya karışım

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve comebaby tarafından 31 Ocak 2010 başlatılmıştır.

31 Ocak 2010
    Konu Sahibi : comebaby
  1. comebaby

comebaby tek yumuta ikizlerim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bal köpüğü ile acık papatyayı karıştırsam sizce acık renk elde edermiyim yoksa kahve köpüğü ile altın sarısınımı karıştırayım bu karışımı uygulayıp başarılı olurmuyum

2. 31 Ocak 2010
  3. stuff.edc

stuff.edc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bnce acık reng istiyorsan ya istediğin rengin 3-4 ton acıgına boya yada acmalısın sacını boya karıstırarak sac acılmaz

4. 1 Şubat 2010
  5. ucucbxoxcek

ucucbxoxcek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kesinlikle açık renk istiyorsan içine koyu katma hatta alabildiğin en açık renkle boya ben dore sarıyla açık kumral karıştırmama rağmen olmadı tabi ben sarı gibi olsun istiyordum sen ne istiyorsun bilememde açık istiyorsan koyu renk kesinlikle katma

6. 2 Şubat 2010
  7. Kelimeler Yetse

Kelimeler Yetse Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    zemuszemus cnm ben bal köpüğüyle açık papatyayı karıştırmıştım bayanssulusmile ama çok da açık olmadı..bir de nasıl açık renk istediğine bağlıboshayallersmile yarın veya öbür gün ben de kahve köpüğüyle altın sarıyı karıştırıp boyamayı düşünüyorum:) gerçi benim saçım küllü açık kumrala bi kaç kez boyayarak baya açıldı...bal köpüğü renginde turunculuk var o yüzden pek tavsiye etmem 2.seçeneği dene bence sen de:) veya ben küllü sarıyla altın sarı fln karıştırıp boyucam bu da bir alternatif sositososito ay çok kararsızmışım meğersesempatiksalakcinnieyvahedigeldismile