Bal köpüğü :)))

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve meldir tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

28 Nisan 2009
    Konu Sahibi : meldir
  1. meldir

meldir Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    kızlar benim saçlarım koyu kumrala yakın 5-6 ay önce röfle yaptırdım ve hiç beğenmedim bir türlü istediğim renk olmadı yıkadıkça düzelir dedi kuaförüm saçlarım yıprandı beyazlaşmıştı artık çok kötü görünüyordu. boyada alerji yapıyor diye bir türlü komple boya yapamıyordum artık her şeyi göze alıp lorael'in yeni çıkan amonyaksız boyalarından aldım :) bal köpüğü nengini sonuç muhteşem çok beğendim tam istediğim renk oldu tabi saçımın rengi çok açık olduğu için tam kapanmadı ama yeniden gölge yaptırmış gibi oldu :sm_cool: yıkandıkça eminim açılacak ve hafif bakır kızılı olacak ama 2. boyamada sonuç daha mükemmel olacak denemek isteyenlere fikir olsun kaydirigubbakcemile3
    benim saçımda tam bal rengi oldu kutunun üstündeki resimle aynı bu arada boyayı karıştırınca içindeki simleri fark edeceksiniz ışıl ışıl bir boya ben çok sevdim kaydirigubbakcemile2

2. 28 Nisan 2009
  3. Qjes

Qjes Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hmmmmm

4. 28 Nisan 2009
  5. manolya40

manolya40 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm resmini koysan bizde görsek :dance:

6. 30 Nisan 2009
  7. oslmbyr

oslmbyr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende hep bal köpüğü bisküvi rengi kahve köpüğü falan istemişimdir ama olmayınca tuuruncumtrak karamel renklere döndüm tabi ben sürekli deişik saç istediğim için bi gün onu beğeniyorum bi gün bunu :D ama tam bnm istediğim renk bal köpüğü olmaz sanırım hani bazı sarı renkli olanların dip boyalarına açık bi karamel gibi bi renge boyuyolar yada önce ona bayayıp röfle yapıolar bayılıyorum o renge

8. 30 Nisan 2009
  9. dryad

dryad Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bende saçlarımı bal rengi boyamak istiyorum ama yardıma ihtiyacım var.saçımın şu anki rengi kahverengi boyalı.palette renk açıcısını okudum burda ondan alcam sanırım ama acaba açarmı şöyle koyu da olsa bal rengi boyayabilirmiyim üzerine?kesinlikle kuaföre gitmek istemiyorum daha önce saçlarımı yaktılar uzun süredirde kahverengi çokkkk sıkıldım kurtulmak istiyorum bu renkten.okuyan arkadaşlar lütfen acil akıl verin bana lütfensenağlama

Son düzenleme: 30 Nisan 2009
  10. 30 Nisan 2009
  11. dryad

dryad Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada az önce resimlere bakarken istediğim tonların ulaşamadığım karamel başlığı altında olduğunu gördüm.ikinci ve dördüncü resim bal rengi tonları diilmi arkadaşlarkafamçokkarıştı:çok üzgünüm: yoksa yanlış yere mi yazdım sorumu?kimsenin fikri yok mu kızlarbenneyaptımki

12. 25 Ağustos 2011
  13. Vishne_Curuqu_

Vishne_Curuqu_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0